Starto penkete rungtynes pradėjęs G. Gustas per 24 minutes įmetė 13 taškų (4/8 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, sykį suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 17 taškų surinkęs Kristo Saage (3/11 trit.).

Pralaimėjusiems Nemanja Milkovičius pelnė 12 taškų, sugriebė 12 atšokusių kamuolių ir blokavo 2 metimus.

D. Maskoliūno ir Š. Vasiliausko klubas sutriuškino O. Varanausko ekipą

Šeštadienį Lenkijos pirmenybėse įtikinamą pergalę iškovojo ir turnyro lyderių poziciją išlaikė Dariaus Maskoliūno auklėtiniai.

Šarūno Vasiliausko atstovaujamas Sopoto „Trefl“ (13/4) klubas svečiuose 90:57 (23:14, 18:11, 29:15, 20:17) sutriuškino Starogardo „Polpharma“ (3/14) ekipą su Ovidijumi Varanausku.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Š. Vasiliauskas per 25 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 1/1 trit., 1/1 baudos), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 19 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio ant parketo išbėgęs O. Varanauskas per 21 minutę įmetė 6 taškus (3/5 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Puikus O. Galdiko žaidimas komandos nuo nesėkmės neišgelbėjo

Dar vieną pralaimėjimą į savo sąskaitą įsirašė Ovidijaus Galdiko atstovaujama Gdynės „Asseco Prokom“ (8/9) komanda, kuri namuose nerezultatyviose rungtynėse 56:67 (18:18, 11:14, 11:25, 16:10) nusileido Slupsko „Czarni“ (10/7) krepšininkams.

O. Galdikas šeimininkų gretose buvo vienas rezultatyviausių. Aukštaūgis iš Lietuvos per 26 minutes įmetė 14 taškų (3/5 dvit., 8/10 baudos), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, sykį suklydo, išprovokavo 7 varžovų pražangas bei 4 kartus pats pažeidė taisykles.

Nugalėtojus į pergalę vedė Roderickas Trice'as surinkęs 20 taškų, Garettas Stutzas ir Marcinas Dutkiewitczas pridėjo po 11 taškų.

Pralaimėjusių gretose už O. Galdiką rezultatyviau rungtyniavo tik A.J. Waltonas kurio sąskaitoje 18 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.