„Fortūna“ du kėlinius kontroliavo padėtį aikštėje, prieš didžiąją pertrauką pirmavo 11 taškų skirtumu (42:31), tačiau per trečią viešnios viską apvertė ir prieš paskutinį kėlinį jau jos pirmavo 53:49. Vis dėlto klaipėdietės sugebėjo dar kartą perimti iniciatyvą ir laimėjo rungtynes.

Nugalėtojoms net 5 krepšininkės pelnė dviženklį taškų skaičių: Lina Aglinskaitė — 18, Eglė Šikšniūtė — 14 (13 atkovotų kamuolių), Gabrielė Gutkauskaitė — 13, Garkeiva Council — 12, Monika Grigalauskytė — 10 (10 atkovotų kamuolių).

Kauno rajono ekipai Eglė Tarasevičiūtė surinko 16 taškų, Dovilė Miliauskaitė — 13, Iveta Šalkauskė — 10 (10 atkovotų kamuolių).

LKF taurės turnyro II etape liko sužaisti vienerias rungtynes. Jose „Hoptrans-Sirenos“ priims Vilniaus „Jaunuosius talentus“. Šio mačo laimėtojos turnyro pusfinalyje susitiks su „Fortūna“, o pralaimėjusioms teks kovoti su „Kibirkštimi-VIČI-IKI“.