Rungtynių lūžis įvyko iš karto po ilgosios pertraukos. Šešių taškų pranašumą po dviejų kėlinukų turėję „Pacers“ trečią ketvirtį pradėjo atkarpa 25:8 ir susikrovė daugiau nei apčiuopiamą pranašumą – 79:56.

Pirmoje susitikimo dalyje pirmaisiais smuikais Indianos klubo puolime griežė Domantas Sabonis ir šią vasarą Finikso „Suns“ klubą palikęs krašto puolėjas T. J. Warrenas. Užtikrintai iš žaidimo atakavęs duetas surinko po 12 taškų, o po ilgosios pertraukos ir toliau tęsė varžovų gynybos terorizavimą.

Įspūdingą sportinę formą demonstruojantis Domas viso aikštėje praleido 33 minutes, per kurias „Pacers“ aukštaūgis surinko 24 taškus (8/11 dvit., 8/11 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus bei po vieną bloką ir klaidą.

Jau 34-ą dvigubą dublį šiame sezone surinkęs jaunasis Sabas pagal šį statistikos komponentą visoje lygoje užima trečią vietą. Daugiau kartų pasižymėti tokiu pasiekimu šiame sezone pavyko tik Detroito „Pistons“ aukštaūgiui Andre Drummondui (36) ir naudingiausiam praėjusio sezono NBA krepšininkui Gianniui Antetokounmpo (37).

Skambi pergalė „Pacers“ komandai nepraėjo be neigiamų pasekmių. Pirmoje susitikimo dalyje aikštę palikti buvo priverstas komandos įžaidėjas Malcolmas Brogdonas. Po kontakto su varžovu gynėjui buvo prakirstas veidas, o krauju paplūdusios žaizdos susiuvimui prireikė trijų siūlių.

Baudos aikštelėje dominavę svečiai Arizonos valstijos klubą atliktų rezultatyvių perdavimų skaičiumi pranoko beveik dvigubai – 25:13. Atsarginis komandos įžaidėjas T. J. McConnellas pats vienas atliko beveik tiek rezultatyvių perdavimų, kiek visa „Suns“ ekipa kartu sudėjus (11).

Pergalę iškovoję Indianos krepšininkai Rytų konferencijos turnyro lentelėje aplenkė Filadelfijos „76ers“ ekipą ir pakilo į penktąją poziciją. Lygiai už savaitės vyksiančiose rungtynėse su Čikagos „Bulls“ klubu Indianapolio ekipa pagaliau sulauks šiame sezone dar nerungtyniavusio komandos lyderio Victoro Oladipo sugrįžimo.

„Suns“: Kelly Oubre 17, Devinas Bookeris 16, Elie Okobo 11, Deandre Aytonas 10 taškų.

„Pacers“: T. J. Warrenas 25, Domantas Sabonis 24, Dougas McDermottas 12, Justinas Holiday 11, T. J. McConnellas 10 taškų (11 rez. perd.).

Artimiausias rungtynes Indianos klubas naktį iš penktadienio į šeštadienį San Franciske žais su vietos „Golden State Warriors“ ekipa.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)