Trečią pralaimėjimą keturių komandų A grupės turnyre patyrė jau anksčiau antrą vietą grupėje bei vietą antrajame varžybų etape užsitikrinęs Rimo Girskio treniruojamas Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina) klubas su Arnu Kazlausku

"Azovmaš" krepšininkai svečiuose 78:87 (18:29, 16:22, 29:12, 15:21) nusileido Šolė "Basket" (Prancūzija) penketukui.

A.Kazlauskas nugalėtojams per 34 minutes pelnė 14 taškų (tritaškiai 3/4, dvitaškiai 0/0, baudos 5/5), atkovojo 7 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Grupės nugalėtoja tapo visas šešias pergales iškovojusi Sankt Peterburgo "Dinamo" (Rusija) komanda, antradienį namuose 77:63 nugalėjusi Ploješčio "CSU Asesoft" (Rumunija) ekipą.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Sankt Peterburgo "Dinamo" (Rusija)660466:39212
2.Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina)633480:4509
3.Šolė "Basket" (Prancūzija)624411:4698
4.Ploješčio "CSU Asesoft" (Rumunija)615399:4457

Pergalingai B grupės turnyrą baigė Stepono Babrausko bei Antano Vilčinsko Liuveno "Basket Groot" (Belgija) komanda. Liuveno krepšininkai namuose 84:80 (20:16, 20:26, 22:21, 22:17) įveikė Las Palmo "CB Gran Canaria" (Ispanija) ekipą, tačiau, iškovoję tik antrą pergalę, liko ketvirti grupėje ir į antrąjį etapą nepateko.

S.Babrauskas per 31 minutę šeimininkams pelnė 5 taškus (1/2, 0/1, 2/2) ir atkovojo 4 kamuolius, o A.Vilčinskas nebuvo registruotas rungtynėms.

Kitose B grupės rungtynėse "BC Zadar" (Kroatija) klubas namuose 75:67 nugalėjo Kelno "RheinEnergie" (Vokietija) ekipą ir kartu su vokiečiais žais antrajame etape.

1.Kelno "RheinEnergie" (Vokietija)642439:40210
2."BC Zadar" (Kroatija)633430:4289
3.Las Palmo "CB Gran Canaria" (Ispanija)633460:4499
4.Liuveno "Basket Groot" (Belgija)624427:4778

Ketvirtą pergalę keturių komandų D grupės turnyre iškovojo ir antrą vietą, garantuojančią kelialapį į antrą varžybų etapą, užėmė Nymburko ČEZ (Čekija) ekipa, kurioje žaidė Gintaras Einikis. ČEZ krepšininkai svečiuose 81:78 (15:12, 24:24, 15:20, 27:22) įveikė Gmundeno "Allianz Swans" (Austrija) penketuką.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos svečiams pelnė 8 taškus (0/2, 4/7, 0/0), atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Kitose grupės rungtynėse penktą pergalę iškovojo grupės nugalėtojas "BC Chimki" (Rusija) klubas, namie 90:86 įveikęs Naharijos "Iscar Ironi" (Izraelis) ekipą.

1."BC Chimki" (Rusija)651548:49111
2.Nymburko CEZ (Čekija)642504:50110
3.Naharijos "Iscar Ironi" (Izraelis)633491:4829
4.Gmundeno "Allianz Swans"(Austrija)606451:5206

Pirmąjį pralaimėjimą E grupėje patyrė Rolando Jaručio ir Virginijaus Sirvydžio Lemesos EKA AEL (Kipras) komanda, svečiuose 81:86 (22:16, 22:31, 17:17, 20:22) nusileidusi grupės nugalėtoja tapusiai Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) ekipai. Abu šie klubai ir rungtyniaus kitame varžybų etape.

26 minutes žaidęs V.Sirvydis pelnė 9 taškus (2/4, 1/1, 1/2), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, o R.Jaručio sąskaitoje 8 taškai (2/3, 0/2, 2/4) ir 4 rezultatyvūs perdavimai per 25 minutes.

Kitose nieko nelėmusiose rungtynėse Talino "Kalev" (Estija) krepšininkai namuose 127:76 sutriuškino Salonikų PAOK (Graikija) penketuką.

1.Stambulo "Fenerbahce" (Turkija)651528:47811
2.Lemesos EKA AEL (Kipras)651460:42211
3.Talino "Kalev" (Estija)615450:4607
4.Salonikų PAOK (Graikija)615466:5447

Penktą pralaimėjimą keturių komandų G grupės turnyro rungtynėse patyrė tris lietuvius savo gretose turintis Rygos "Barons" (Latvija) klubas, svečiuose 58:67 (14:13, 11:9, 15:27, 18:18) nusileidęs Bonos "Telekom Baskets" (Vokietija) ekipai.

25 minutes žaidęs Michailas Anisimovas į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 14 taškų (0/0, 5/9, 4/6), atkovojo 3 kamuolius ir blokavo varžovo metimą, Giedrius Gustas per 27 minutes pelnė 4 taškus (1/3, 0/7, 1/4), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir taip pat blokavo varžovo metimą, o Žydrūnas Urbonas nebuvo registruotas mačui dėl traumos.

Grupės lyderių dvikovoje Kijevo "Kyiv" (Ukraina) krepšininkai namuose 78:70 įveikė Rostovo "Lokomotiv" (Rusija) komandą, su kuria kartu pateko į kitą etapą.

1.Rostovo "Lokomotiv" (Rusija)651470:44311
2.Kijevo "Kyiv" (Ukraina)651476:40911
3.Rygos "Barons" (Latvija)615455:4897
4.Bonos "Telekom Baskets" (Vokietija)615404:4647

Pergalingai H grupės turnyrą baigė antrą vietą užėmęs Andriaus Giedraičio Maskvos srities "Dinamo" (Rusija) klubas, namuose 99:82 (22:29, 26:7, 23:20, 28:26) nugalėjęs Galil Elijono "Golan" (Izraelis) ekipą.

Lietuvis nugalėtojams per 29 minutes pelnė 17 taškų (2/7, 3/6, 5/6), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovo metimą.

Grupės nugalėtojais tapo Badalonos "Joventut" (Ispanija) krepšininkai savo aikštėje 72:59 (24:14, 9:13, 22:16, 17:16) įveikę grupės autsaiderę Dainiaus Adomaičio ir Sauliaus Kuzminsko Diunkerko-Gravlino "Maritime" (Prancūzija) komandą.

36 minutes rungtyniavęs D.Adomaitis pelnė 12 taškų (0/1, 4/4, 4/4) ir buvo rezultatyviausias svečių gretose. Be to jis po krepšiais atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

S.Kuzminsko sąskaitoje 6 taškai (1/1, 0/3, 3/4), 4 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai per 24 minutes.

4.Tel Avivo "Hapoel Subaru" (Izraelis)624408:4268

Į antrąjį varžybų etapą pateko po dvi geriausias kiekvienos grupės komandas, kurios vėl suskirstytos į keturias grupes: