Norint pateikti į pagrindinį etapą, „Wolves“ ekipai reikia įveikti dar du varžovus.

„Wolves“ komandos antrame etape lauks atrankos šeimininkai, Bulgarijos vicečempionai Samokovo „Rilski Sportist“ krepšininkai.

Dvikovos pradžioje antradienį aktyvesni buvo „Aris“ krepšininkai, kurie po 10 minučių pirmavo 15:21, tačiau „Wolves“ įpusėjus rungtynėms išlygino rezultatą 44:44, o po didžiosios pertraukos perėmė iniciatyvą.

Dvikovos lūžis įvyko paskutiniame kėlinyje, kai R. Kurtinaičio auklėtiniai susikrovė dviženklę persvarą ir galiausiai šventė pergalę.

Wolves“: Adas Juškevičius 20 (5/9 tritaškiai, 5/6 baudos, 6 rez.p.), Regimantas Miniotas 20 (12 atk.k.), Ahmadas Caveras 11, Arnas Beručka 10, Eigirdas Žukauskas 8, Mindaugas Lukauskis 7, Marcos Delia 6, Vitalijus Kozys 1, Hugo Invernizi, Kristupas Žemaitis ir Herkus Kumpys po 0.

Aris“: Janaudas Notae 18, Joshas Haginsas 16, Vassilis Kavvadas ir Vasileios Toliopoulos po 11.