Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai laikėsi tik pirmame kėlinyje, po kurio prasidėjo šeimininkų puolimo fiesta. Vien per antrą ketvirtį 34 taškus sumetusi „Maccabi“ dar iki pertraukos panaikino intrigą.

25-ą min. komandas skyrė net 36 taškai (76:40). Katalonų krepšys buvo bombarduojamas iš visų distancijų: žydai pusvalandį dvitaškius realizavo 85 proc., tritaškius – 50 proc. tikslumu.

Vadeles „geltonieji“ atleido nieko nebelėmusiame paskutiniame kėlinyje, kurį svečiai pradėjo spurtu 20:0 ir kiek pataisė savo reputaciją bei galutinį rezultatą.

Tel Avive dirbusioje teisėjų brigadoje buvo ir lietuvis Gytis Vilius.

„Maccabi“: Tarickas Blackas 16 (6/6 dvit.), Scottie Wilbekinas ir Johnny O'Bryantas (7 atk. kam.) – po 15, Johnas DiBartolomeo 14, Alexas Tyusas 11.

„Barcelona“: Pau Ribasas 13 (5 rez. perd.), Pierre'as Oriola 12, Thomasas Huertelis 11, Kevinas Pangosas ir Rolandas Šmitas – po 10, Ante Tomičius 8.

Kitose rungtynėse Pirėjo „Olympiakos“ (12/7) namuose taip pat neturėjo vargo žaisdama su Maskvos srities „Chimki“ (7/12).

Savo lyderio Aleksejaus Švedo sugrįžimo vis dar laukiančius rusus graikai nugalėjo 71:57 (20:11, 12:11, 23:14, 16:21).

„Chimki“ vos išvengė savo visų laikų rezultatyvumo antirekordo, kuris yra 54 taškai.

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou ir Saša Vezenkovas – po 14, Nikola Milutinovas 13, Janis Strelniekas 11, Georgios Printezis 10 (8 atk. kam.).

„Chimki“: Jordanas Mickey 21 (7 atk. kam.), Tony Crockeris 10, Anthony Gillas 9, Malcolmas Thomasas 6.

Paskutinėse ketvirtadienio rungtynėse Eurolygos lyderė Stambulo „Fenerbahče“ (17/2) pasiekė darbinę pergalę išvykoje prieš 14-ą vietą užimančią Las Palmaso „Gran Canaria“ (6/13).

Turkijos ekipa laimėjo 82:64 (24:19, 20:13, 19:12, 26:13).

„Fenerbahče“: Nikola Kaliničius 16, Janas Vesely 13 (7 atk. kam.), Kostas Sloukas 11 (6 rez. perd.), Bobby Dixonas 10, Erickas Greenas 9.

„Gran Canaria“: Kimas Tillie 21, DJ Strawberry 11, Luke'as Fischeris ir Xavieras Rabaseda – po 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)