Ketvirtojo turo susitikime išvykoje „Unicaja“ 73:87 (14:21, 17:20, 22:19, 20:27) neprilygo Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/2) krepšininkams.

Serbijos sostinėje nesisekė visai Andalūzijos ekipai, tačiau Fortūna ypač įnoringa buvo M. Kuzminsko atžvilgiu. Per 18 min. ant parketo puolėjas iš Lietuvos dažniau klydo, nei pataikė į krepšį.

Lietuvio sąskaitoje – 6 taškai (1/4 dvitaškių, 1/2 dvitaškių, 1/2 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 1 perimtas kamuolys ir net 7 klaidos. M. Kuzminskas visą ketvirtąjį kėlinį praleido ant atsarginių suolo, o mačą apskritai baigė savo sąskaitoje turėdamas neigiamą naudingumo koeficientą (-2).

Malagos komanda nuo varžovų atsiliko didžiąją mačo dalį, o pažadinti savo auklėtinių nepavyko net ir emocingai į įvykius aikštėje reagavusiam treneriui Joanui Plazai, kuris ketvirtajame kėlinyje buvo nubaustas technine pražanga.

„Unicaja“: Jamaras Smithas 11, Willas Thomasas 9, Nemanja Nedovičius 9, Franas Vasquezas 8 taškai.

„Crvena Zvezda“: Stefanas Jovičius 15, Marko Guduričius 13, Marko Simonovičius 12, Maikas Zirbesas 10 taškų.

Kitose, itin rezultatyviose grupės rungtynėse Stambulo „Fenerbahce“ (4/0) Turkijos derbyje 106:100 (37:24, 25:27, 24:22, 20:27) pranoko kitą Stambulo komandą – be pergalių liekančią „Darussafaka“ (0/4).

Rezultatyviausiai tarp nugalėtojų žaidė 24 taškus pelnęs Bobby Dixonas, pirmajame rungtynių kėlinyje paskutinę atakos sekundę pataikęs praktiškai iš aikštės vidurio. 21 tašką surinko Ekpe Udohas.

Pralaimėjusiems 22 taškus surinko Luke'as Harangody, 17 – Enderas Arslanas.

E grupės turnyro lentelė (komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)