Spindėjęs M. Girdžiūnas išplėšė pratęsimą, o jame atvedė Vilniaus „Rytą“ (18-6) ir į pergalę. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai kovingai nusiteikusius svečius iš Saulės miesto palaužė 100:96 (27:24, 19:25, 21:18, 23:23, 10:6).

Prasidėjus lemiamam kėliniui švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 67:67. Įpusėjus ketvirčiui svečiai rimtai pretendavo į pergalę – „Šiauliai“ pirmavo 80:73.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 12 sekundžių Arminas Urbutis dvitaškiu išvedė šiauliečius į priekį 90:88, bet priešpaskutinę sekundę sudėtingą dvitaškį iš po krepšio įmetęs M. Girdžiūnas išlygino rezultatą – 90:90.

„Šiaulių“ atakai buvo likusi 1 sekundė ir tolimas Karolio Lukošiūno metimas tikslo nepasiekė.

Įsisiautėjęs „Ryto“ gynėjas nemažino apsukų ir pratęsime. Jo pradžioje 30-metis pelnė dar 7 taškus, kurių dėka 99:91 atitrūkęs sostinės klubas nebepaliko varžovams vilčių išsikapstyti.

„Rytas“ laimėjo 100:96 ir įsirašė 18-ą pergalę čempionate.

Geriausias karjeros rungtynes sužaidęs M. Girdžiūnas užfiksavo „Betsafe-LKL“ sezono rezultatyvumo ir tritaškių rekordus įmesdamas 37 taškus (5/9 dvitaškiai, 7/8 tritaškiai, 6/6 baudos). Įžaidėjo pasirodymas įvertintas 37 naudingumo balais.

Eimantas Bendžius surinko 22 taškus, Martynas Echodas – 18, Arnas Butkevičius pridėjo 10 taškų.

Šiaulių ekipai 20 taškų pelnė Antanas Udras, 16 – Ignas Vaitkus, 15 – Benas Griciūnas, 14 – Karolis Lukošiūnas, 13 – Evaldas Šaulys, 11 – Arminas Urbutis.

„Rytas“ (18 pergalių/6 pralaimėjimai) turnyre užima trečiąją vietą, o „Šiauliai“ (5/20) – devintąją.