Šeimininkų neišgelbėjo nei įspūdingas D. Krestinino žaidimas – 29 taškai, 15 po krepšiais atkovotų ir 3 perimti kamuoliai. Per 34 su puse minutės (34:22) puolėjas iš Lietuvos pataikė vienintelį mestą tritaškį, 7 dvitaškius iš 9 bei realizavo 12 baudų metimų iš 15 ir 4 kartus suklydo.

Po 7 taškus šeimininkams pelnė Janis Berzinis ir Salvis Metra.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Ervinas Jonatas (15 tšk.), Robertas Medinis bei Martinas Laksa (po 14 taškų).

Lygoje pirmauja be pralaimėjimų žengiantys Ventspilio „BK Ventspils“ (5/0) bei Rygos VEF (2/0) klubai, o trečioje vietoje liko Liepojos „Triobet“ (7/1) komanda, kurioje žaidžia Andrius Mažutis ir Edgaras Želionis.

Povilo Čukino atstovaujama „BK Jėkabpils“ (4/3) ekipa – septinta.

M. Česnauskis Lenkijoje pelnė 2 taškus

Šeštą pergalę iš eilės Lenkijos vyrų krepšinio lygos reguliariojo sezono starte iškovojo šešiolikos ekipų turnyro lyderis Manto Česnauskio atstovaujamas Vroclavo „WKS Šląsk“ klubas, šeštadienį svečiuose 76:71 (18:27, 16:8, 18:20, 24:16) įveikęs šeštoje pozicijoje esančią Kutno „Polfarmex“ (3/3) ekipą.

Lenkijos piliečio pasą turintis lietuvis nugalėtojams pelnė 2 taškus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Per 15 aikštelėje praleistų minučių (15:12) M.Česnauskis pataikė vienintelį mestą dvitaškį bei prametė abu tritaškius.

14 taškų prie pergalės prisidėjo Aleksandras Mladenovičius, 13 – Roderickas Trice'as.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Kevinas Johnsonas (20 tšk.), Kwamainas Mitchelas (18 tšk.) ir Bartolomiejus Woloszynas (16 taškų).

Ovidijaus Galdiko atstovaujamas Gdynės „Asseco“ (4/1) klubas – penktas, Vloclaveko „Anwil“ (1/4) ekipa su Arvydu Eitutavičiumi – keturiolikta, o Dariaus Maskoliūno treniruojama Sopoto „Trefl“ (1/4) komanda su Šarūnu Vasiliausku, Eimantu Bendžiumi ir Tautvydu Lydeka – penkiolikta.

M. Runkauskis svariai prisidėjo prie pergalės

Ketvirtą pergalę penktose Rumunijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo trylikos komandų turnyro lyderis, šalies čempionas ir supertaurės savininkas Ploješčio „CSU Asesoft“ klubas su Mariumi Runkausku. Jis šeštadienį svečiuose po pratęsimo 79:76 (12:26, 25:12, 15:22, 20:12, 7:4) įveikė į aštuntą poziciją smuktelėjusią Tirgu Žiu „CS Energia“ (3/2 pralaimėjimai) ekipą.

Lietuvio indėlis į pergalę – 12 taškų, 4 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai. Per 37 minutes (36:50) M.Runkauskas pataikė 2 tritaškius iš 7, 1 dvitaškį iš 2, visus 4 baudų metimus, dusyk suklydo ir prasižengė 3 kartus.

23 taškus nugalėtojams pelnė Danielis Brownas, 12 – Geraldas Lee, po 10 – Draganas Labovičius ir Jeremaine'as Flowersas.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Louisas Darby's (19 tšk.), Michalas Kremenas (17 tšk.) bei Giordanas Watsonas (13 taškų).

Tirgu Murešo „BC Mureš“ (2/3) klubas su Vaidotu Pečiuku – devintas, o Gedimino Navicko atstovaujama Mediašo „CS Gaz Metan“ (2/3) ekipa – dešimta.