Pirmas kėlinys komandoms prasidėjo nerezultatyviai ir sužaidus beveik 7 minutes rezultatas buvo lygus – 6:6. „Hoptrans-Sirenoms“ pavyko pelnyti 4 taškus be atsako iš išsiveržti į priekį (10:6), tačiau šiaulietės ir vėl pradėjo kvėpuoti į nugarą – 10:9. Iki kėlinio pabaigos komandos ir toliau žaidė taškas į tašką, o po pirmojo kėlinio minimalią persvarą turėjo kaunietės – 14:13.

Antrą kėlinį „Hoptrans-Sirenos“ pradėjo spurtu 6:0 ir susikrovė 7 taškų pranašumą – 20:13. Viešnių spurtas tuo nesibaigė ir jos greitai įgijo dviženklį pranašumą, o likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes pirmavo jau 17 taškų – 36:19. Per likusį kėlinio laiką „Šiaulių-Universiteto“ ekipai sustabdyti varžovių nepavyko, o prieš ilgąją pertrauką „Hoptrans-Sirenos“ turėjo jau įtikinamą pranašumą – 41:21.

Po ilgosios pertraukos Kauno rajono ekipa toliau išlaikė solidų pranašumą ir įpusėjus kėliniui pirmavo – 49:31. „Šiaulių-Universiteto“ gretose iniciatyvos ėmėsi Danielle Miller, po kurios prasiveržimų rezultatą pavyko sumažinti iki 13 taškų – 37:50. Šiaulietės trečiame ketvirtyje pagyvino savo puolimą ir laimėjusios kėlinį 25:10 sumažino „Hoptrans-Sirenų“ pranašumą iki 10 taškų – 46:56.

Paskutiniame ketvirtyje šiaulietės buvo sumažinę atsilikimą net iki 6 taškų (52:58), o įpusėjus kėliniui ir iki 4 taškų – 56:60. Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidė kaunietės, kurios atstatė dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 73:58.

„Šiauliai-Universitetas“: S. Kuodienė (5 rez. perdav.) 18, D. Miller (7 atk. kam.) 14, A. Tamutytė (6 atk. kam.) 8 taškai.

„Hoptrans-Sirenos“: A. Baronėnaitė (12 atk. kam.) 29, R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė (5 rez. perdav.) 17, K. Balčiūnaitė (12 atk. kam.) 8 taškai.

Trečią pergalę šventė ir Marijampolės „Sūduva“

Trečią pergalę LMKL iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ (3/0) krepšininkės, kurios išvykoje 69:47 (15:12, 8:9, 26:12, 20:14) pranoko Klaipėdos „Fortūnos“ (1/3) klubą.

"Sūduva" - "Fortūna" (BC "Sūduva" nuotr.)

Pirmame kėlinyje vyko atkakli kova taškas į tašką ir priekyje dažniau buvo „Fortūnos“ krepšininkės, bet antroje ketvirčio pusėje „Sūduva“ perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį. Po pirmų dešimties žaidimo minučių viešnios turėjo 3 taškų persvarą – 15:12.

Antrame ketvirtyje abi komandos žaidė labai nerezultatyviai – marijampolietės įmetė 8, o klaipėdietės – 9, tad įpusėjus mačui buvo arčiau varžovių – 21:23.

Po didžiosios „Sūduva“ įjungė papildomą pavarą – per 5 minutes pelnyta 16 taškų ir susikrautas dviženklis pranašumas – 39:23. Skirtumas tarp komandų išliko nepakitęs ir sužaidus tris ketvirčius – 49:33.

Per paskutines 10 žaidimo minučių niekas nepasikeitė ir LMKL vicečempionės įsirašė trečią pergalę šį sezoną.

„Fortūna“: A. Černeckytė 13, R. Mizgerytė 11 (11 atk. kam.), S. Dobrovolskytė 8 taškai.

„Sūduva“: L .Svarytė 16 (10 atk. kam.), S. Baliutavičiūtė ir I. Šalkauskė (7 atk. kam.) po 12, A. Gabalytė 11 taškų.