Vienas čempionato lyderių Atėnų „Panathinaikos“ (22-1) vos nepaslydo svečiuose prieš Rodo „Kolossos“ (9-15) ekipą – 79:74 (24:22, 16:15, 17:25, 22:12).

Taškas į tašką vykusiame mače lemiamą ir svariausią žodį tarė ne kas kitas, o lietuvis. Likus žaisti porą minučių šeimininkai pirmavo 71:70, bet M. Grigonis smeigė supersudėtingą tritaškį nuo lentos per varžovo rankas baigiantis 24 sekundėms, vėliau realizavo ir dvi baudas.

Iš viso fantastiškai atakavęs Marius per 29 minutes sušveitė net 23 taškus (1/2 dvitaškis, 6/6 tritaškiai, 3/4 baudos), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, suklydo 3 kartus ir sukaupė 28 naudingumo balus.

M. Grigonis buvo tiek rezultatyviausias, tiek ir efektyviausias rungtynių dalyvis.

Kaunietis įskraidino visus šešis paleistus tritaškius, tuo metu jo komandos draugai tepataikė 4 iš 16 bandymų.

15 taškų nugalėtojams atnešė Mathiasas Lessortas (4/4 dvitaškiai, 7/7 baudos, 23 naud. balai), 12 – Kendrickas Nunnas (8 rez. perd.).

PAO krepšininkams ant kulnų lipa titulą ginantys Pirėjo „Olympiakos“ (22-2) atstovai, suklupę vienu kartu daugiau.

Primename, kad Ergino Atamano treniruojamame „Panathinaikos“ pratęsė sutartį su balandžio pabaigoje 30-ąjį gimtadienį švęsiančiu M. Grigoniu dar trims sezonams – iki 2027-ųjų vasaros.

PAO (22-11) likus vienam turui žengia antroje Eurolygos turnyro lentelės vietoje – atsilieka tik nuo čempiono Madrido „Real“ (26-7), kuris šį ketvirtadienį viešės Nemuno saloje.

„Panathinaikos“ reguliarųjį sezoną uždarys dvikova namuose su visiška autsaidere Berlyno ALBA (5-28).