„Grizzlies“ pirmavo didžiąją permainingai vykusių rungtynių dalį, tačiau chaotiškas šeimininkų žaidimas paskutinę mačo minutę leido Alexui Lenui išlyginti rezultatą (93:93). Likus žaisti 2,2 sek. „Suns“ netgi turėjo kamuolį savo rankose, tačiau proga suregzti ataką nepasinaudojo ir apmaudžiai suklydo.

Tuomet nedidukas šansas laimėti mačą be pratęsimo atsirado „Grizzlies“. Ir juo šeimininkai pasinaudojo labai efektyviai ir efektingai – paskutinę ataką surengė per 0,8 sek.

Iš užribio mestą kamuolį ore sugriebė aukščiau už visus kitus iššokęs J. Greenas ir kartu su finaline sirena sugrūdo jį į krepšį, taip išplėšdamas „grizliams“ 12-ąją sezono pergalę.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 22, Courtney Lee 18, Mike'as Conley 12, Mario Chalmersas 11, Jeffas Greenas 10.

„Suns“: Ericas Bledose 23, Brandonas Knightas 17, Mirza Teletovičius 14, Alexas Lenas 12, Jonas Leueris 10.