Mūsiškiai įspūdingai pradėjo mačą ir vos įpusėjus pirmam kėliniui jau pirmavo dviženkliu skirtumu - 15:3. Iniciatyva ir toliau priklausė Lietuvos vaikinams - 22:9, 29:19, tačiau tada varžovai atsigavo, surengė spurtą 14:4 ir išlygino rezultatą (33:33), o netrukus jau ir pirmavo 36:35.

Dar didesnės bėdos lietuvių laukė po didžiosios pertraukos: italai staigiai atitrūko 10 taškų atstumu (55:45) ir ėmė kontroliuoti situaciją aikštėje. Dar keli taiklūs jų metimai ir rezultatas tapo triuškinamu - 78:58. Nors mūsiškiai nepalūžo ir kovojo iki pat pabaigos, sugrąžinti intrigos jie nebesugebėjo ir pralaimėjo 82:89.

Lietuva: Edgaras Ulanovas 23 (4/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 9/11 baudos), Vytenis Čižauskas 15 (8 klaidos), Žygimantas Skučas ir Arnas Butkevičius (6/7 dvitaškiai) po 13, Dovydas Redikas 11, Egidijus Mockevičius 3, Deividas Pukis ir Rokas Giedraitis po 2 taškus. Paulius Vaitiekūnas, Rolandas Jakštas, Tautvydas Sabonis ir Evaldas Aniulis taškų nepelnė.

Italija: Marco Ceronas 29 (3/4, 6/12, 5/6), Amedeo Tessitori 15 (7/11), Marco Lagana 11, Giacomo Cicognani 8, Andrea Traini ir Gabriele Spizzichini po 7 taškus.

Primename, kad pirmame ture Kazio Maksvyčio auklėtiniai 80:71 įveikė Švedijos bendraamžius.

D grupės kovas lietuviai baigs rungtynėmis su šeimininke Slovėnija, kurios vyks šeštadienį 21 val. 45 min.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (94)