Rusijos klubas išvykoje 97:87 (29:21, 16:22, 31:15, 21:29) nugalėjo Valensijos "Valencia Basket".

Tam, kad Krasnodaro ekipa patektų į Šarlerua (Belgija) vyksiantį varžybų finalą, "Lokomotiv-Kuban" gali sau leisti namuose pralaimėti 9 taškų skirtumu.

Įspūdingai rungtyniavo rusus į priekį vedęs Simas Jasaitis. Lietuvis per 38 minutes pelnė 23 taškus (1/2 dvitaškiai, 7/10 tritaškiai), atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius prasižengė, išprovokavo 3 pražanga ir surinko 33 naudingumo balus.

Rezultatyvus buvo ir Mantas Kalnietis, pelnęs 17 taškų (7/9 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 3/6 baudos). Gynėjas aikštėje praleido 37 minutes, per kurias atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo, po kartą blokavo varžovo metimą ir pats "užsidirbo" bloką, 2 kartus prasižengė bei išprovokavo 4 pražangas.

Be lietuvių, nugalėtojų gretose išsiskyrė Derrickas Brownas, kurio sąskaitoje 19 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai, ir Richardas Hendrixas su 14 taškų.

"Valencia Basket" klubui 28 taškus surinko Justinas Doellmanas (9/14 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai). Pau Ribas pridėjo 20 taškų, o Bojanas Dubljevičius 17 taškų (6/6 dvitaškiai).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.