Kęstučio Kemzūros auklėtiniai 85:71 (24:24, 16:17, 28:16, 17:14) pranoko praėjusio sezono išsišokėlį Slobožanskės „Prometey“ (2-4) klubą iš Ukrainos, pernai apmaudžiai suklupusį pusfinalyje.

Po dviejų kėlinių minimaliu skirtumu atsilikę šeimininkai rungtynes nulaužė po didžiosios pertraukos, kai spurtavo ir įgijo dviženklę persvarą, kurios nebeišbarstė iki pat finalinės sirenos.

Net 30 taškų nugalėtojams parūpino įspūdingą pasirodymą surengęs ir geriausią kol kas karjeros mačą Europos taurėje sužaidęs Rasheedas Sulaimonas (4/10 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai, 4/4 baudos, 7 rez. perd., 36 naudingumo balai).

15 taškų pridėjo Christianas Mekowulu (7 atk. kam., 23 naud. balai), 13 – Tre'shawnas Thurmanas, 9 – Kristupas Žemaitis, 8 – Vaidas Kariniauskas, 6 – pasveikęs Eigirdas Žukauskas, 4 – Džordže Gagičius.

Arnas Beručka (13 min.), Regimantas Miniotas (10 min.), Adas Juškevičius (3 min.) ir Vitalijus Kozys (1 min.) taškais nepasižymėjo.

Svečiams Marcusas Keenas atnešė 17, Calebas Agada ir Ondrejus Balvinas – po 10, Davonas Reedas – 9, Tai'us Odiase – 8 taškus.

„Vilkai“ dabar išgyvena pergalių seriją Europoje: prieš tai jie po stebuklingo išsigelbėjimo sostinėje su Stambulo „Bešiktaš“ (90:88) svečiuose nugalėjo ir Liublianos „Cedevita Olimpija“ (86:78).

Pirmuose turuose išvykose buvo pralaimėta Paryžiaus „Basketball“ (78:105) ir Badalonos „Joventut“ (98:107 po pratęsimo) kolektyvams.

„Prometey“ gretose netrūksta lietuviškų akcentų: trenerio asistentu darbuojasi Mantas Šernius, žaidėjų fiziniu parengimu rūpinasi treneris Mantas Valčiukaitis.

Vasarą komandos, kuri savo namų rungtynes žaidžia Rygoje, sudėtį papildė puolėjas Arnas Kulboka, bet patyrė kelio traumą, dėl kurios šį sezoną rungtyniauti nebegalės. Lietuvį pakeitė pernai „Wolves“ garbę gynęs amerikietis Rashardas Kelly.

Sekmadienį „Vilkų“ laukia rimtas iššūkis vietiniame fronte – į ASG areną užsuks šalies čempionas ir šio sezono lyderis Kauno „Žalgiris“.

Tuo metu kitą trečiadienį „Wolves“ taip pat savo tvirtovėje priims Venecijos „Reyer“ ekipą.