Permainingame mūšyje pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą, tačiau galingi Jamelo Morriso (4/8 tritaškiai, 24 tšk.) ir Željko Šakičiaus (4/6 tritaškiai, 16 tšk.) pasirodymai padovanojo panevėžiečiams antrąjį laimėjimą A grupėje.

14 taškų pridėjo Kristianas Kullamae, 11 – Vytenis Lipkevičius (3/4 tritaškiai), 10 – Paulius Murauskas, 8 – Benas Griciūnas, 6 – Gabrielius Maldūnas.

Svečiams 22 taškus sukaupė Leonardo Meindlas, 20 – Andrija Stipanovičius (10/11 dvitaškiai, 7 atk. kam.), 14 – Jordanas Tayloras, 12 – Patrickas Richardas.

Ketvirtame ture (lapkričio 22 dieną) „7bet-Lietkabelio“ vyrų laukia išvyka į Italiją ir akistata ten su „Reyer“.

Rungtynių eiga:

Rezultatyvus varžovų startas (0:5) Panevėžio klubo žaidėjų iš vėžių neišmušė: pora sėkmingų Pauliaus Murausko atakų ir Beno Griciūno taškai iš po krepšio persvėrė rezultatą šeimininkų naudai – 6:5. Iniciatyvą perimti mėginusius atvykėlius iš Transilvanijos apramino du iš eilės tikslūs Vytenio Lipkevičiaus tolimi šūviai – 19:18.

Antrą ketvirtį vėl guviau pradėjo U-BT krepšininkai, po kurių surengto spurto Nenado Čanakui netgi prireikė minutės pertraukėlės – 21:27. Padėtį kiek stabilizuoti padėjo Ž. Šakičiaus ir B. Griciūno išpuoliai – 26:31. Atsidarė ir J. Morrisas, o prieš didžiąją pertrauką dar dvi tolimas bombas paleido Ž. Šakičius – 39:36.

Tritaškiai ir toliau liejosi laisvai: pasižymėjus V. Lipkevičiui bei J. Morrisui – 47:41. Tačiau Klužo-Napokos ekipa atsakė savo pačių laimėta atkarpa 9:0 ir vėl atsidūrė priekyje – 47:50. Siautėjęs „7bet-Lietkabelio“ amerikietis greitai grąžino persvarą saviškiams – 60:54. Prieš lemiamamą kėlinį – 64:59.

Panevėžiečius patraukė drąsiai žaidęs P. Murauskas, tačiau oponentai ne tik priartėjo, bet ir išsiveržė į priekį – 68:69. Tiesa, trumpam, nes B. Griciūnas, Ž. Šakičius ir J. Morrisas kaip reikiant trūktelėjo „7bet-Lietkabelį“ – 75:69. Svarbius taškus greitame puolime sukrapštė kapitonas V. Lipkevičius ir lietkabeliečiai jau užuodė pergalę – 83:77. Per likusį laiką Nenado Čanako auklėtiniai pranašumo nebeiššvaistė – 89:84.

Po pirmų trijų turų abi komandos A grupėje turėjo po vieną pergalę: panevėžiečiai įveikė 80:76 įveikė vokiečių Ulmo „Ratiopharm“ ekipą, bet 71:82 (17:22, 14:21, 22:16, 18:23) nusileido Kamianskės „Prometey“ iš Ukrainos ir 73:86 neatsilaikė prieš Breso Burgo „JL Basket“ klubą iš Prancūzijos.

Tuo metu U-BT kolektyvas 94:76 pranoko Liublianos „Cedevitą Olimpiją“, tačiau krito tiek prieš „JL Basket“ (85:88), tiek prieš Venecijos „Reyer“ (80:85).

Į atkrintamąsias pateks aštuonios geriausios grupės komandos. Jos aštuntfinalyje susigrums su aštuoniomis pajėgiausiomis B grupės atstovėmis.