VEF gretas netrukus veikiausiai paliksiantis T. Delininkaitis mačui registruotas nebuvo.

„Banvit“: Chuskas Davisas ir Sammy Mejia po 15, Earlas Rowlandas 14 taškų.

VEF: Kenanas Bajramovičius 12, Derrickas Nixas 11, Dee Brownas 8 taškai.

D. Gailius žibėjo mače su prancūzais

Liublijanos „Union Olimpija“ ekipa (3/2), kurios garbę gina Deividas Gailius, iškovojo trečiąją pergalę Europos taurės turnyre. Būtent lietuvio vedamas Slovėnijos klubas C grupės rungtynėse namuose po pratęsimo 74:66 (22:12, 6:23, 22:11, 13:17; 11:3) įveikė Paryžiaus „Levallois“ krepšininkus (1/3).

D. Gailius buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. Lietuvis per 29 aikštelėje praleistas minutes surinko 21 tašką (5/7 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus perėmė ir prarado kamuolį.

Rezultatyviai „Union Olimpija“ ekipoje rungtyniavo Alenas Omičius ir Sasu Salinas pelnę po 15 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Maleye Ndoye įmetęs 16 taškų, Jawadas Wiliamsas ir Eltonas Brownas po 12 taškų.

R. Kurtinaičio auklėtiniai išvargo pergalę

Sunkią pergalę Europos taurės turnyre iškovojo Rimo Kurtinaičio vadovaujamas Maskvos srities „Chimki“ klubas (4/1). Rusijos ekipa E grupės rungtynėse svečiuose po pratęsimo 91:87 (18:17, 14:24, 20:17, 17:11; 22:18) palaužė Aleksandrovaco „Igokea“ komandą (1/4).

„Igokea“: Urošas Nikoličius ir Nemanja Gordičius po 14, Urošas Mirkovičius 13 taškų.

„Chimki“: Paulas Davisas 22, Mike'as Greenas 17, Petteri Koponenas 16, Krešimiras Lončaras 13 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.