Dvikovos pradžioje daug klydusios komandos taškas į tašką žaidė iki pirmojo kėlinio pabaigos. Tuomet spurtą 11:0 surengę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą, tačiau tuomet savo atakų mašiną užkūrė ir žalgiriečiai, vėl sugebėję išlyginti rezultatą.

Aikštės šeimininkai sėkmingai naudojosi taikliais tolimais metimais ir įpusėjus rungtynėms įgijo dviženklę persvarą – 46:35.

Nepaisant visų K. Maksvyčio auklėtinių pastangų po didžiosios pertraukos „Fenerbahče“ neleido svečiams priartėti ir paskutinį kėlinį žalgiriečiai pradėjo turėdami 10 taškų deficitą.

Drausmingai žaisdama D. Itoudžio kariauna padidino skirtumą iki 15 taškų (77:62), vis dėlto „Žalgiris“ baltos vėliavos nekėlė – sugebėjo nupjauti skirtumą iki 4 taškų (83:79).

Vis dėlto daugiausiai buvusio žalgiriečio Nigelo Hayes-Daviso pastangomis aikštės šeimininkai pergalę savo rankose išsaugojo.

Buvęs žalgirietis N. Hayes Davisas sužaidė puikias rungtynes prieš savo buvusią ekipą. Puolėjas per 39 min. pelnė 19 taškų (5/8 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 6/9 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė du kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

"Fenerbahče" - "Žalgiris". Rungtynių statistika

Žalgiris“: Rolandas šmitas 18, Kevarriusas Hayesas 12 (9 atk.k.), Isaiah Tayloras 11, Ignas Bazdeikis 10, Edgaras Ulanovas, Laurynas Birutis ir Lukas Lekavičius po 7, Achille Polonara 6, Arnas Butkevičius 1, Tomas Dimša ir Karolis Lukošiūnas po 0.

Fenerbahče“: Nigelas Hayes-Davisas 19 (26 naud.b.), Tyleris Dorsey 15, Marko Guduričius 14, Tonye Jekiri ir Jonathanas Motley po 13, Tarikas Biberovičius 8.

Pirmosios tarpusavio rungtynės Kaune klostėsi pagal „Žalgirio“ scenarijų. Tuomet „Žalgirio“ arenoje Eurolygos pirmąjį ratą kauniečiai užbaigė pergale 86:66. Tiesa, pergalės džiaugsmą temdė Keenano Evanso trauma.

Kitą savaitę Kauno „Žalgiris“ trečiadienį ir penktadienį savo aikštėje žais atitinkamai su „Monaco“ ir „Valencia“ komandomis.

Tuomet reguliariajame sezone žalgiriečiams liks tik dvejos rungtynės – namuose su Tel Avivo „Maccabi“ ir išvykos dvikova su Miuncheno „Bayern“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)