Šeštadienį 19 val. Arvydo Gronskio auklėtinių dar laukia rungtynės su Madrido „Real“ aštuoniolikmečiais.

Žalgiriečiai mačą su „Tofaš“ pradėjo išprovokuodami net 6 varžovų klaidas per 4 minutes, o kitoje aikštės pusėje nesustabdomai žaidė Dovydas Butka. Po jo 9 taškų ir Radvilo Kneižio tritaškio pirmauta 12:2. Liutauro Lelevičiaus tritaškis ir Dominyko Butkos metimas iš vidutinio nuotolio augino pranašumą iki 17:4, bet tada per 4 minučių atkarpą „Tofaš“ pelnė 13 taškų be atsako ir lygino rezultatą. Pirmąjį kėlinį užbaigė brolių Butkų taškai – 21:17.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje kauniečiai vėl puikiai darbavosi gynyboje ir pamažu augino skirtumą. Ugnius Jaruševičius pelnė 6 taškus, po du pridėjo Edas Valenta, Titas Sargiūnas ir Dominykas Butka – 33:23. Visgi turkai atsakė dar vienu savo spurtu ir priartėjo iki minimumo (36:35). Kėlinio pabaigoje 6 taškus rinko T.Sargiūnas, padėjęs išlaikyti žalgiriečius priekyje – 41:38.

Po didžiosios pertraukos du įspūdingus dėjimus atliko L. Lelevičius, 4 taškus pridėjo U. Jaruševičius – 49:43. Turkai ir toliau kvėpavo žalgiriečiams į nugaras (49:47), tačiau Dominyko Grendos ir Dominyko Butkos taškai bei L. Lelevičiaus tritaškis į lemiamą kėlinį leido išsinešti 8 taškų persvarą – 57:49.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje paskutinį „Tofaš“ bandymą kabintis į rungtynes (59:54) nutraukė du R. Kneižio tritaškiai – 65:54. Dar kartą pasižymėjo U.Jaruševičius ir T. Sargiūnas, o rungtynes užbaigė L. Lelevičiaus tritaškis ir dar vienas dėjimas – 76:59.

„Žalgiris“: L. Lelevičius 17 (2 per. kam.), U. Jaruševičius 13 (6 atk. kam.), Dovydas Butka 11 (5 atk. kam., 4 per. kam.), T. Sargiūnas 10 (4 rez. perd.), R. Kneižys 9 (5 rez. perd., 2 per. kam.), Dominykas Butka 8, M. Krivas 2 (7 atk. kam.), E. Valenta 2 (6 atk. kam.), K. Kublickas 2, D. Grenda taškai.

„Tofaš“: E. Demiras 17 (13 atk. kam., 2 per. kam., 6 blk., 8 kld.), B, Buyuktuncelas 14 (3 blk.), K. Colas 10 taškų (3 per. kam.).