Pirmoji rungtynių pusė buvo apylygė, tačiau po ilgosios pertraukos „Anadolu Efes“ puolimas visiškai užstrigo. Per trečiąjį ketvirtį svečiai pelnė vos 6 taškus, leido aikštės šeimininkams atitrūkti ir pralaimėjo 67:76 (18:17, 18:20, 6:15, 25:24).

Rezultatyviausias „Zenit“ gretose buvo Alexas Poythressas – 21 (9/11 dvit.) taškas ir 9 atkovoti kamuoliai (28 naud. bal.). Jordanas Mickey pridėjo 15, Billy Baronas – 13, Dmitrijus Kulaginas – 9 taškus.

Mindaugas Kuzminskas nugalėtojų gretose per 9 min. taškų nepelnė – lietuvis prametė abu tritaškius ir atkvojo 1 kamuolį. Traumuotas Artūras Gudaitis nerungtyniavo.

„Anadolu Efes“ ekipai, kuri vertėsi be traumuoto Shane'o Larkino, Vasilije Micičius surinko 22 (7 klaidos), Krunoslavas Simonas – 17, Adrienas Moermannas – 11 taškų.

Svečiai iš Turkijos pataikė vos 4 iš 25 (16 proc.) tritaškių.

„Tai buvo rungtynės, kuriose abi komandos galėjo žaisti geriau. Bet manau, kad po pertraukos mes atrodėme solidžiau, ypač trečiame kėlinyje. Nepaisant visko, kas nepavyko, turime būti patenkinti rezultatu“, – po finalinės mačo sirenos kalbėjo „Zenit“ treneris Xavi Pascualis.

„Pataikymas – trečio diviziono lygio komandos. Ir kai Micičius padaro 7 klaidas, kitokio rezultato būti negali“, – širdo pralaimėjusiųjų strategas Erginas Atamanas.

Primename, kad tarpusavio rungtynes pirmajame rate taip pat laimėjo „Zenit“. Tąsyk X. Pascualio auklėtiniai Stambule pasiekė pergalę 90:79.

Pasibaigus šiam turui „Anadolu Efes“ greičiausiai iškris iš geriausiųjų turnyro komandų aštuoneto.