Rungtynės kur kas sėkmingiau prasidėjo favoritams "Panathinaikos" krepšininkams. Tiesa, besibaigiant pirmajam kėliniui komandas teskyrė vos 4 taškai (23:19). Visus taškus ant "i" graikai sudėjo per antrąjį ir trečiąjį kėlinius, kuriuos sudėjus "Panathinaikos" pelnė 46, o į savo krepšį praleido 31 tašką bei savo pranašumą padidino iki 19 taškų - 69:50.

Puikias rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė J.Mačiulis. Puolėjas aikštėje praleido 26 minutes ir per jas pelnė 18 taškų (4/7 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 1/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei pats prasižengė 2 sykius.

"Union Olimpija": Aronas Baynesas 16 (6 atk. kam., 4 kld.), Klemenas Prepeličius 11, Dominicas Waitersas 10 (7 rez. perd.), Dylanas Page'as 9 taškai.

"Panathinaikos": Jonas Mačiulis 18, Roko Leni Ukičius 14, Stephane'as Lasme 13 (5/5 dvitaškiai, 8 atk. kam.), Charis Giannopoulos 12, Andy Panko 9 taškai.
Jonas Mačiulis

Jonas Mačiulis (dešinėje)

Pirmąją pergalę šio sezono Eurolygos A grupės varžybose iškovojo Kantu "Mapooro" (1/2) komanda, namuose 67:54 (14:21, 21:11, 20:11, 12:11) nugalėjusi Maskvos srities "Chimki" (1/2) ekipą, kuriai vadovauti negalėjo Rimas Kurtinaitis, dėl savo mamos Aldonos mirties išvykęs į Lietuvą.

Rungtynių pradžia vyko atkakliai, tačiau po to, kai "Chimki" puolėjas Vitalijus Fridzonas tritaškiu išlygino rezultatą - 10:10, Rusijos vicečempionai spruko į priekį ir kėlinį baigė turėdami 7 taškų persvarą - 21:14.

Kur kas sėkmingiau italams klostėsi antrasis kėlinys. Jie antrąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 21:11 ir ilgosios pertraukos metu jau laikė pranašumą savo rankose (35:32). Pagal panašų scenarijų vyko ir trečiasis ketvirtis, kurį "Mapooro" laimėjo 20:11 bei nuo varžovų atsiplėšė 12 taškų skirtumu - 55:43.

Paskutiniosios 10 minučių praėjo nerezultatyviai, kas buvo "Chimki" nenaudai ir rusai patyrė antrąją nesėkmę, o italai iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 67:54.

"Mapooro": Pietro Aradori 13 (8 atk. kam.), Jerry Smithas 10, Maartenas Leunenas (5 atk. kam.) 9, Marko Ščekičius 8 taškai.

"Chimki": Vitalijus Fridzonas ir Zoranas Planiničius (7 rez. perd.) po 10, Jamesas Augustine'as (6 atk. kam., 3 per. kam.) ir Krešimiras Lončaras (5 atk. kam.) po 8 taškus.