Graikijos čempionai namuose po nervingos mačo pabaigos 80:76 (21:22, 25:18, 21:13, 13:23) įveikė Vitorijos „Baskonią“, kuri žengia devintoje vietoje ir kelia pagrindinę grėsmę aštuonioms aukščiau esančioms komandoms.

Ketvirto kėlinio viduryje PAO pirmavo dviženkliu skirtumu (77:65), tačiau keli iš eilės taiklūs Matto Janningo tritaškiai staigiai atkūrė intrigą – 80:76 (likus žaisti 1 minutę).

Tas pats M. Janningas tolimu metimu bandė įnešti dar daugiau sumaišties, bet nepataikė ir šeimininkai išlaikė pergalę savo rankose.

Nugalėtojams Lukas Lekavičius per 19 min. pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškis), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir surinko 11 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Kenny Gabrielis (4/7 tritaškiai) ir Jamesas Gistas po 15, Nikos Pappas 12, Chrisas Singletonas 10 (9 atk. kam.), Nickas Calathesas (11 rez. perd.) ir K. C. Riversas po 7 taškus.

„Baskonia“: Rodrigue'as Beaubois (3/3 tritaškiai) ir Tornikė Šengelija po 15, Mattas Janningas 12, Johannesas Voigtmannas 11 taškų (8 atk. kam.).

Kitoje dvikovoje aštuntoje pozicijoje esantis „Maccabi“ taip pat savo aikštėje 94:82 (22:23, 24:15, 19:23, 29:21) pranoko vyriausiąjį trenerį pakeitusią „Barceloną“.

Trečio kėlinio viduryje katalonams buvo pavykę pavyti savo varžovus (55:55), tačiau tada „Maccabi“ atsakė atkarpa 10:0 ir susigrąžino rungtynių kontrolę.

„Maccabi“: Pierre'as Jacksonas 18 (5/7 tritaškiai), Norrisas Cole'as 14, Deandre Kane'as 11, Michaelas Rollas ir Artiomas Parachovskis po 10 taškų.

„Barcelona“: Thomas Heurtelas 18 (10 rez. perd.), Adamas Hanga 17, Ante Tomičius 14, Pau Ribasas ir Juanas Carlosas Navarro po 10 taškų.

Ketvirtadienį nepasisekė ir turnyro lyderiui Maskvos CSKA, kuris svečiuose 99:103 (23:21, 19:28, 24:24, 33:30) nusileido Valensijos „Basket“ ekipai bei patyrė penktą nesėkmę šį sezoną.

Net šeši valensiečiai pasižymėjo daugiau nei 10 taškų: Erickas Greenas 19, Bojanas Dubljevičius 18, Alberto Abalde 17, Willas Thomas 14, Rafa Martinezas 13 ir Tiboras Pleissas 11 taškų.

Tuo metu CSKA griežė trimis smuikais: Nando de Colo 30, Willas Clyburnas 27, Cory Higginsas 16 taškų.

Svarbią pergalę įsirašė dešimtoje vietoje įsitaisiusi Malagos „Unicaja“, kuri 81:68 (23:12, 17:16, 23:27, 18:13) įrodė savo pranašumą prieš Eurolygos autsaiderį Stambulo „Anadolu Efes“ kolektyvą.

Laimėti Joano Plazos auklėtiniams nesutrukdė net ir 23 prarasti kamuoliai.

Šeimininkus į priekį vedė: Adamas Waczynski 20 (2/2 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 7/7 baudos), Draganas Milosavljevičius 12, Jamesas Augustine'as 10 taškų (12 atk. kam.).

Konkurenciją jiems palaikė tik Errickas McCollumas ir Zoranas Dragičius, įmetė atitinkamai 16 ir 12 taškų.