„Barcelona“ namie 85:79 (27:11, 18:22, 19:25, 21:21) įveikė Madrido „Real“ (23-5).

Rokas Jokubaitis į aikštę žengė tik trečio kėlinio pabaigoje ir viso žaidė 6 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/3 dvit.) ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Katalonai pirmame kėlinyje surengė įspūdingą spurtą 24:2 ir šovė į priekį – 24:9. Netrukus skirtumas augo iki 21 taško, bet „Real“ pirmą mačo pusę uždarė 11 taškų be atsako ir sumažino atsilikimą.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Barcelonos“ pranašumas tirpo iki taško. Atkakli kova tęsėsi iki paskutinių akimirkų, kai tašką padėjo Nicolas Laprovittola – likus 90 sekundžių iki mačo pabaigos argentinietis įskraidino tritaškį ir nutolino šeimininkus 83:75.

„Barcelona“: N. Laprovittola 25, J. Vesely ir R. Rubio po 11, W. Hernangomezas 10, J. Parkeris ir A. Abrinesas po 9.

„Real“: Dž. Musa ir G. Deckas (13 atk. kam.) po 14, S. Llullas 11, G. Yabusele 10, M. Hezonja 9.

Kitame susitikime Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ išvykoje 101:111 (14:31, 20:31, 31:25, 36:24) nusileido „Valencia“ (17-11) krepšininkams.

Baskams ši nesėkmė – itin skaudi, nes jie kovoja dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas. Šiuo metu „Baskonia“ užima devintą vietą ir nepasinaudojo galimybe pergalės atveju dalintis 7-9 pozicijomis. Dabar ji vienu laimėjimu atsilieka nuo Martino Gebeno atstovaujamos Manresos BAXI (16-12).

T. Sedekerskis per 17 minučių pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo metimą.

Vitorijos klubo neišgelbėjo ir kosminis Marcuso Howardo pasirodymas – gynėjas pelnė 36 taškus (8/13 trit.)

„Valencia“ vienu metu pirmavo net 30 taškų, bet antroje mačo pusėje net 67 taškus surinkusi „Baskonia“ sugebėjo atsilikimą sumažinti iki vienženklio. Tiesa, tą padarė jau artėjant mačui iki pabaigos ir išsigelbėti jau nespėjo.

„Valencia“: Ch. Jonesas 27, S. Ojeleye 25, B. Daviesas 15, D. Inglisas ir J. Andersonas po 10.

„Baskonia“: M. Howardas 36, Ch. Moneke 21 (10 atk. kam.), C. Milleris-McIntyre’as 15 (10 rez. perd.).