Serija. Utenos klubas šventė pergalę po dviejų nesėkmių iš eilės, o „Nevėžis“ patyrė jau trečiąją nesėkmę paeiliui.

Kalvis. „Juventus“ krepšininkai atsiplėšė nuo „Nevėžio“ baigiantis antrajam kėliniui ir pertrauką pradėjo pirmaudami 51:41. Uteniškiai labiausiai turėtų dėkoti aukštaūgiui Egidijui Dimšai. „Juventus“ vidurio puolėjas vien per du kėlinius pelnė net 20 taškų. Beje, po pertraukos pelnė du.

Skirtumas. Nuo 25-osios minutės „Juventus“ neprisileido „Nevėžio“ arčiau nei per 10 taškų.

Snaiperis. Laurynas Samėnas pademonstravo, ką „Juventus“ praėjusį savaitgalį turėjo deleguoti į „KIDY tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ snaiperių konkursą. Gynėjas pataikė 5 tritaškius iš 6.

Statistika. „Juventus“: E.Dimša 22, L.Samėnas ir S.Butterfieldas po 15, Ch.Lewisas 13, A.Urbutis 12.

„Nevėžis“: V.Volkus ir E.Ežerskis po 15, A.Viskontas 13, T.Kingas 10.