Pirmomis mačo minutėmis „Žalgiris“ į lengvą nokdauną siuntė svečius: po Brady Maneko, Edgaro Ulanovo, Lauryno Biručio ir Edmondo Sumnerio taškų šeimininkai pirmavo 14:1.

Apsipratę svečiai ėmė tirpdyti deficitą, o kėlinį 8:2 užbaigę Š. Jasikevičiaus auklėtiniai po pirmų 10 minučių atsiliko 14:20.

Antrą ketvirtį žalgiriečiai pradėjo atkarpa 12:2, „Žalgirio“ sirgaliams vaizdas ypač patiko – A. Trinchieri pajėgos pirmavo rekordine persvara 32:16.

Tai neišmušė iš vėžių svečių: įsišaudė Scottie Wilbekinas, taškus rinko Sertačas Šanli, Georgios Papagianis, ir „Fenerbahče“ iki ilgosios pertraukos perpus sumažino savo deficitą (35:43).

Po pertraukos aikštėje dominavo „Žalgiris“, vėl susigrąžinęs solidžią persvarą (56:40, 60:44). Aukštaūgio Johnathano Motley taškai leido svečiams stabilizuoti situaciją (64:53).Prieš lemiamą ketvirtį „Žalgiris“ išlaikė dviženklę persvarą (66:55).

Lemiamame kėlinyje „Žalgiris“ dominavo ir iškovojo bene gražiausią sezono pergalę Eurolygoje – 98:75.

Ekipą į pergalę vedė 21-ą tašką pelnęs Keenanas Evansas.

Keenan Evans

„Žalgiris“ solidžiu tikslumu atakavo iš žaidimo (dvitaškiai – 25/39, tritaškiai – 10/19), sėkmingai dalinosi kamuoliu (25 rez.p.), nenusileido kovoje dėl kamuolio (34-33) ir kiek rečiau klydo už svečius (10-11).

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 21 (3/5 dvit., 3/5 trit., 6/7 baud., 7 rez.p., 26 n.b.), Laurynas Birutis 16 (8/9 dvit.), Brady Manekas (2/3 dvit., 3/5trit., 1/1 b.), Rolandas Šmitas 12, Arnas Butkevičius 9, Lukas Lekavičius 8, Kevarriusas Hayesas ir Edgaras Ulanovas po 6, Edmondas Sumneris 4, Tomas Dimša 2 taškai, Dovydas Giedraitis ir Danielius Lavrinovičius taškais nepasižymėjo.

„Fenerbahče“: Scottie Wilbekinas 22, Johnathanas Motley 15, Marko Guduričius ir Tyleris Dorsey po 7, Sertačas Šanli 6 taškai.

Po savaitės „Žalgiris“ viešės Belgrade ir susitiks su „Partizan“, „Fenerbahče“ namie priims Bolonijos „Virtus“.

Statistika

Klubai buvo susitikę visai neseniai – gruodžio 20 d. pirmąjį tarpusavio susitikimą Stambule dramatiškai laimėjo „Fenerbahče“ – 80:78.

Nuo tada įvyko pokyčiai „Žalgirio“ trenerių štabe – Kazį Maksvytį pakeitė A. Trinchieri, su kuriuo kauniečiai Eurolygoje per ketverias rungtynes laimėjo dukart.

Š. Jasikevičiui stojus prie „Fenerbahče“ vairo ekipa Eurolygoje laimėjo 7 kartus ir suklupo tik kartą.

„Fenerbahče“ šiame susitikime verčiasi be savo lyderio – keletą savaičių dėl traumos nežais Nigelis Hayesas-Davisas. Puolėjas šį sezoną fiksuoja 13,4 taško, 4,8 atkovoto kamuolio ir 15,8 naudingumo balo.

„Žalgiris“ pagaliau turės visus žaidėjus – į rikiuotę savaitgalį grįžo Arnas Butkevičius, Eurolygoje nežaidęs nuo lapkričio 30 d., kai susižeidė pėdą mače su Milano „Olimpia“.