Serijoje iki 3 pergalių telšiškiai išsiveržė 1-0.

Kauno ekipa šiandien vertėsi 9 žaidėjais. Arvydas Gronskis savo rotacijoje neturėjo Manto Rubštavičiaus, Tito Sargiūno ir Pauliaus Murausko.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms Vitalijus Kozys tritaškiu išvedė svečius į priekį (78:77).

Likus 51 sekundei ir „Telšiams“ pirmaujant 82:80 prie baudų metimų linijos stojęs Dominykas Stenionis išlygino rezultatą (82:82).

Šeimininkai turėjo lemiamą ataką, tačiau iniciatyvos ėmęsis Gytis Sirutavičius įsirėžė į varžovą ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimą geriau pradėjo šeimininkai, kurie spurtavo 5:0 ir po Igno Razučio dvitaškio likus minutei įgijo 4 taškų persvarą (89:85).

Žalgiriečiai buvo netikslūs, o pergalę baudų metimais įtvirtino I. Razutis (92:86).

Nugalėtojų gretose ryškiausiai žibėjo Tomas Zdanavičius, kuris per 25 minutes pelnė 24 taškus (7/10 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 bei prarado 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

Žalgirio“ dublerių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo rezultatyvus Giedriaus Bergaudo pasirodymas. Aukštaūgis per 34 minutes surinko 16 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), 7 atkovotus kamuolius bei 18 naudingumo balų.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie surengė spurtą ir pirmajame kėlinyje įgiję 13 taškų pranašumą pasiuntė telšiškius į nokdauną (29:16).

R. Vaišvilos kariauna sugebėjo atsitiesti, atsakė atkarpa 15:8 ir po I. Razučio tritaškio kvėpavo žalgiriečiams į nugaras (43:45).

Po ilgosios pertraukos „Telšiai“ perėmė iniciatyvą į savo rankas bei prieš lemiamą ketvirtį po Deivido Rasio tritaškio pirmavo 3 taškais (68:65).

Antrasis serijos mačas kovo 15-ąją įvyks Kaune.

„Telšiai“: Tomas Zdanavičius 24 (7/10 dvit., 2/2 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 30 naud.), Gytis Sirutavičius 20 (4/6 trit., 3 blok.), Ignas Razutis 14 (2/9 trit., 6 atk. kam., 9 rez. perd.), Deividas Rasys 13 (1/6 trit.), Mindaugas Norkus 12 (4/9 dvit., 10 atk. kam., 4 kld.), Ovidijus Kaminskis 7 (4 rez. perd.).

„Žalgiris-2“: Giedrius Bergaudas (5/8 dvit., 7 atk. kam.) ir Dominykas Stenionis (5/8 dvit.) po 16, Vitalijus Kozys 11 (5 atk. kam.), Gytis Mačionis 10 (6 rez. perd.), Karolis Babušis 9 (2/7 trit.), Justinas Ramanauskas (1/5 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Radvilas Kneižys (1/5 trit.) ir Gytis Nemeikša (2/4 trit.) po 8.

Dvikovos pabaigoje aštuonis taškus surinkęs Nojus Mineikis likus 25 sekundėms tritaškiu sutvirtino Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ poziciją bei padėjo uostamiesčio ekipai atsitiesti ketvirtfinalio serijoje.

Simono Serapino auklėtiniai antrose rungtynėse savo aikštėje 84:78 (19:17, 21:26, 21:24, 23:11) įveikė Šakių „Vytį“ ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Trečiasis mūšis sekmadienį vyks Šakiuose.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Vytis“ pirmavo 6 taškų persvara – 73:67, bet tada per pusketvirtos minutės nepelnė nė taško, o Šarūnas Vingelis užsidirbo techninę pražangą.

Šeimininkai surinko 6 taškus be atsako ir išlygino rezultatą – 73:73.

N. Mineikiui realizavus baudas, S. Serapino kariauna išsiveržė į priekį – 77:75, A. Pukelis pataikė tik vieną baudą ir „Vytis“ išliko besivejančių vaidmenyje – 76:77.

Tada abi komandos po kartą nesėkmingai užpuolė, N. Mineikis įsmeigė tritaškį ir „Neptūnas-Akvaservis“ įgijo 4 taškų pranašumą – 80:76.

Po minutės pertraukėlės Darjušas Lavrinovičius atsakė dvitaškiu – 78:80, tačiau pražanga sustabdyti Adomas Sidarevičius ir N. Mineikis neklydo prie baudos metimų linijos bei įtvirtino Klaipėdos klubo laimėjimą – 84:78.

N. Mineikis per 31 minutę iš viso pelnė 16 taškų (0/1 dvit., 3/5 trit., 7/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Klaipėdiečių gretose penki žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių, iš jų trys – po 16 ir 17 taškų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Dovydas Romančenko (4/6 dvit., 1/5 trit., 6/8 baud.) ir Adomas Sidarevičius (5/12 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.) po 17, Nojus Mineikis 16 (3/5 trit., 7/7 baud., 8 atk. kam., 4 kld.), Gabrielius Mažeika (2/6 trit.), Lukas Kreišmontas (2/3 trit., 6 atk. kam.) po 10, Gediminas Leščiauskas 9.

Vytis“: Šarūnas Vingelis 18 (5/7 trit., 5 rez. perd.), Aurelijus Pukelis 16 (6/8 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Darjušas Lavrinovičius 14 (4/10 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.), Kšištofas Lavrinovičius 9 (2/6 trit.), Mindaugas Stašys 7.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)