Pirmoje rungtynių dalyje Turkijos ekipa turėjo rimtų problemų ir likus 2 minutėms iki pertraukos atsilikinėjo 12 taškų skirtumu (29:41).

„Fenerbahče“ nesulaikė Mike'o Scotto, kuris per pirmuosius du ketvirčius pelnė net 21 tašką.

Visgi Stambulo komandai situaciją pavyko stabilizuoti dar antrojo kėlinio pabaigoje. 10:1 atkarpą laimėję svečiai sumažino deficitą iki 3 taškų (39:42).

Trečiajame kėlinyje Š. Jasikevičiaus auklėtiniai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo dviženklę persvarą (67:56).

Lemiamame ketvirtyje svečiai užtikrintai saugojo susikurtą pranašumą ir iškovojo dar vieną pergalę Eurolygoje.

„Fenerbahče“ tęs savo vizitą Prancūzijoje ir penktadienį rungtyniaus prieš „Monaco“ klubą.

„ASVEL“: Mike'as Scottas 26, Paris Lee 18, Davidas Lighty 7 taškai.

„Fenerbahče“: Johnathanas Motley 24, Scottie Wilbekinas 17, Amine'as Noua 11 taškų.