Duško Ivanovičiaus auklėtiniai svečiuose po dviejų pratęsimų 95:108 (16:27, 24:20, 16:12, 23:20; 8:8, 8:21) paliko aikštę nuleistomis galvomis susitikime su Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (4-5).

Jau pirmame kėlinyje su didelėmis problemomis susidūrę Baskijos atstovai atsiliko 12:27, bet po didžiosios pertraukos jie visgi sugebėjo pasivyti savo varžovus. Tiesa, per papildomas dešimt minučių išryškėjo šeimininkų pranašumas.

Juos į priekį vedė Jordanas Howardas su 22, Artiomas Pustovijus su 20 (6/6 dvitaškiai, 8/11 baudos, 8 atk. kam., 3 blokai), Thomasas Scrubbas su 19, Roko Badžimas su 15 ir Tresas Tinkle su 13 (11 atk. kam.).

Į starto penketą žengęs Marekas Blaževičius aikštelėje praleido 19 minučių, per kurias pasižymėjo 2 taškais (1/5 dvitaškis), 3 sugriebtais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu, 1 bloku ir 1 klaida.

Kur kas pastebimesnis buvo „Baskonios“ kapitonas Tadas Sedekerskis, kuris sukaupė dvigubą dublį – 13 taškų (4/5 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 2/2 bauda), 14 nusiimtų kamuolių ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

33 taškus įskraidino Markusas Howardas (5/9 dvitaškiai, 5/13 tritaškiai, 8/9 baudos), 16 – Codi Milleris-McIntyre'as, 14 – Mattas Costello.

Baskai ACB lygoje patyrė jau ketvirtą nesėkmę iš eilės.

Suklupo ir Granados FCB (1-8), kuris išvykoje 75:89 (14:29, 17:16, 23:25, 21:19) neatsilaikė prieš Las Palmaso „Gran Canarią“ (5-4).

Nuo atsarginių žaidėjų kėdžių kilęs Evaldas Kairys per 21 min. suvertė 12 taškų (6/8 dvitaškiai) ir sučiupo 5 kamuolius.

Lietuvis rezultatyvumu nusileido tik Joe Thomassonui su 19 taškų.