Benas Veikalas nugalėtojams pelnė 19 taškų, sugriebė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir triskart prasižengė. Per 30 žaidimo minučių (29:52) jis pataikė 4 tritaškius iš 6, 2 dvitaškius iš 9 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Donato Zavacko indėlis į pergalę – 11 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos bei pražanga. Per 35 minutes (35:18) jis pataikė 2 tritaškius iš 6, vienintelį mestą dvitaškį bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

21 tašką į šeimininkų krepšį įmetė Jamelas McLeanas, 14 – Ryanas Brooksas.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Peras Gunteris (17 tšk.), Trentas Plaistedas (12 tšk.) ir Mattas Howardas (9 taškai).

Vokietijos krepšinio pirmenybėse pirmauja po tris pergales iškovojusios Miuncheno „Bayern“ ir Oldenburgo „EWE Baskets“ komandos.

Oldenburgo krepšininkai savo aikštėje 81:75 (27:18, 20:18, 16:14, 18:25) įveikė trečią nesėkmę per ketverias rungtynes patyrusią ir į penkioliktą vietą smuktelėjusią Lauryno Samėno Tryro TBB ekipą.

L. Samėnas pralaimėjusiems per 20 su puse minutės (20:17) pelnė 7 (tritaškiai 2/5, baudos 1/2) taškus, perėmė 1 kamuolį ir po 2 kartus suklydo bei prasižengė.

Visus tris susitikimus sezono starte pralaimėjęs Brėmerhafeno „Eisbaren“ klubas su Adu Juškevičiumi lieka aštuonioliktas.