Rungtynių pradžioje kelias minutes žvalgybą atlikę „Real“ krepšininkai netrukus šovė į priekį ir prasidėjus trečiam kėliniui įtikinamai pirmavo 56:40.

Tačiau tuomet galingą 13 taškų spurtą surengę aikštės šeimininkai atstatė jėgų pusiausvyrą – skirtumas ištirpo iki 3 taškų (53:56).

Atkakliai vykusią dvikovos pabaigą sėkmingiau baigė „Panathinaikos“ komanda. Pergalę lėmė du taiklūs Jameso Gisto baudų metimai – 82:80. Paskutinė svečių ataka liko bevaisė – Trey Thompkinsas tritaškio nepataikė.

L. Lekavičius nugalėtojams per 6 minutes taškų nepelnė – prametė vienintelį mestą dvitaškį ir niekuo daugiau nepasižymėjo.

J. Mačiulis „Real“ komandoje per 3 minutes nė karto nemetė į krepšį, atkovojo kamuolį ir prasižengė.

Panathinaikos“: K.C. Riversas 20 (4/7 dvitaškiai, 4/11 tritaškiai, 2/2 baudos), Jamesas Gistas 15 (7 atk.k.), Nickas Calathesas 12, Chrisas Singletonas 10, Nikos Pappas 9.

Real“: Luka Dončičius 19 (2/5 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 6/8 baudos), Felipe Reyesas ir Trey Thompkinsas po 12, Rudy Fernandezas 9.

Kitose rungtynėse čempionų titulą ginanti Stambulo „Fenerbahce“ (6/3) namuose 71:67 (24:15, 14:11, 20:22, 13:19) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ (5/4) ekipą.

Fenerbahce“: Jamesas Nunnally 20, Bradas Wanamakeris 16, Luigi Datome 14, Janas Vesely 12.

Chimki“: Aleksejus Švedas 21, Jamesas Andersonas 13, Stefanas Markovičius 11.

7-ą pergalę Eurolygos devintame ture iškovojo ir turnyro lyderiais tapo Maskvos CSKA (7/2) krepšininkai. Išvykoje žaidę Rusijos čempionai po permainingos kovos 89:80 (27:16, 19:23, 17:26, 26:15) nugalėjo Malagos „Unicaja“ (3/6) ekipą.

Unicaja“: Jamesas Augustine'as 18 (9 atk.k.), Adamas Waczynskis 15, Carlosas Suarezas 13, Ray McCallumas 12.

CSKA: Sergio Rodriguezas 21 (4/4 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 4/4 baudos), Cory Higginsas 14, Andrejus Voroncevičius ir Nando de Colo po 13, Othello Hunteris 10 (7 atk.k.).