Žironos krepšininkės trečiadienį svečiuose 61:80 (15:24, 18:21, 13:18, 15:17) pralaimėjo aštuonių ekipų B grupės lyderiui Jekaterinburgo UMMC (10 pergalių ir 2 pralaimėjimai) klubui iš Rusijos.

V. Kuktienė į lyderių krepšį įmetė 5 taškus, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, išvengė klaidų bei kartą prasižengė. Per 26 su puse minutės (26:25) lietuvė pataikė visus abu metimus – tritaškį ir dvitaškį.

16 su puse minutės (16:36) aikštelėje praleidusios L. Pikčiūtės sąskaitoje 2 (dvitaškiai 1/5) taškai, 5 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, klaida ir 2 pražangos.

17 taškų pralaimėjusioms pelnė Krisi Givens, 12 – Noemi Jordana, 10 – Artemis Spanou, 9 – Naignouma Coulibaly.

23 taškais prie pergalės prisidėjo Diana Taurasi, 18 – Sancho Lyttle, 15 – Britney Griner.

A grupėje pirmauja dešimt susitikimų iš vienuolikos laimėjusi Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) komanda su Kamile Nacickaite.

Iš viso FIBA Eurolygos moterų krepšinio turnyro dvejose grupėse žaidžia šešiolika komandų, o į atkrintamąsias varžybas pateks keturios pajėgiausios kiekvienos grupės ekipos.