„Lakers“ namie 100:95 (18:30, 30:22, 24:32, 28:11) įveikė Fynikso „Suns“ (1-1).

Po trijų kėlinių „Suns“ laikė iniciatyvą savo rankose – 84:72, tačiau sugriuvo ketvirtame kėlinyje. „Lakers“ šį atidarė atkarpa 19:3 ir išsiveržė į priekį 91:87. Po keturių iš eilės K. Duranto taškų rezultatas tapo lygus.

L. Jamesas atsakė dvitaškiu, kitoje atakoje K. Durantas prametė iš toli, o LeBronas pridėjo dar du taškus – 95:91. K. Durantas dar bandė imtis iniciatyvos, bet jo metimas buvo blokuotas ir „Lakers“ įtvirtino pergalę.

„Suns“ lemiamą ketvirtį pralaimėjo 11:28, iš žaidimo pataikydamas vos 5 metimus iš 20. Fynikso ekipai nepadėjo Devinas Bookeris ir Bradley Bealas.

„Suns“ tempęs K. Durantas pelnė 39 taškus (13/23 dvit., 1/5 trit., 10/13 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių. 35-erių puolėjas NBA visų laikų rezultatyviausių žaidėjų sąraše su 26 tūkst. 949 taškais pakilo į 12-ą vietą, aplenkdamas Hakeemą Olajuwoną.

L. Jamesas liko šalia trigubo dublio – 21 taškas, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 8 atkovoti kamuoliai. Galingai atrodė Anthony Davisas, sukratęs 30 taškų (9/15 dvit., 1/2 trit., 9/10 baud.) ir sugriebęs 13 kamuolių.

„Lakers“: A. Davisas 30 (13 atk. kam.), L. Jamesas 21 (9 rez. perd., 8 atk. kam.), D. Russellas 14, A. Reavesas 10.

„Suns“: K. Durantas 39 (11 atk. kam.), E. Gordonas 15, J. Goodwinas 14, J. Okogie 10 (8 atk. kam.).