Vašingtono krepšininkai antrojo kėlinio pradžioje buvo sumažinę savo atsilikimą iki vienaženklio skaičiaus (45:26), bet šeimininkai svečiams labiau priartėti neleido. Į šį „Wizards“ mėginimą priartėti Milvokio klubas atsakė 9 taškais be atsako ir „Bucks“ vėl atitrūko (44:26).

Pralaimėjusiems Darius Songaila per 16 minučių pelnė 9 taškus (4/5 dvitaškių, 1/1 baudos), atkvojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 21 (14 atk. kam.), Caronas Butleris 19, Nickas Youngas 13, Darius Songaila 9, Andray Blatche‘as 8, Javale‘as McGee 8.

„Bucks“: Charlie Villanueva 25, Richardas Jeffersonas 22, Lucas Mbahas a Moute 13 (9 atk. kam.), Ramonas Sessionsas 12 (10 rez. perd.), Charlie Bellas 12, Danas Gadzuričius 10 (11 atk. kam.).

„Magic“ palaužė Filadelfijos „76ers“ ekipą

Sunkią pergalę NBA pirmenybėse šiąnakt iškovojo Orlando „Magic“ krepšininkai. Jie išvykoje 106:100 (26:32, 19:25, 25:23, 36:20) palaužė Filadelfijos „76ers“ komandą.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus daugiau nei 3 minutes Filadelfijos krepšininkų atotrūkis dar siekė 10 taškų (85:75), tačiau svečiai nepalūžo. „Magic“ laimėjo 2 minučių atkarpą spurtu 11:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 86:85.

Likus žaisti 2 minutes Theo Ratliffas buvo išlyginęs rezultatą, tačiau daugiau nei minute nei viena, nei kita komanda nesugebėjo pelnyti taškų, o likus 21 sek. Hidayetas Turkoglu įtvirtino „Magic“ pergalę.

„Magic“: Rashardas Lewisas 23, Hidayetas Turkoglu 23 (7 rez. perd.), Courtney Lee 18, Dwightas Howardas 12 (8 atk. kam.), Raferas Alstonas 11.

„76ers“: Andre Milleris 23 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Andre Iguodala 22, Willie Greenas 19, Thaddeusas Youngas 18, Samuelis Dalembertas 8.