Utenos“ komanda galingai pradėjo rungtynes ir ypatingai sėkmingai rungtyniavo puolime. Per 5 sužaistas minutes viešnios įmetė 15 taškų, o varžovėms leido pelnyti vos 4 ir, įpusėjus kėliniui, jau turėjo dviženklį pranašumą – 15:4. „Sūduva“ neketino lengvai paleisti varžovių į priekį ir ketvirtį baigė atkarpa 6:1, kuri leido sumažinti deficitą – 17:24.

Antrą ketvirtį spurtu 8:2 pradėjo uteniškės ir dar labiau pabėgo į priekį – 32:19, tačiau „Sūduva“ pradėjo demonstruoti agresyvesnį puolimą ir po kelių greitų atakų sumažino deficitą iki 8 taškų – 28:36. Per likusį kėlinio laiką „Utena“ išlaikė 8-10 taškų pranašumą, o kėlinį metimu iš po krepšio baigusi Sandra Linkevičienė leido viešnioms prieš ilgąją pertrauką pirmauti – 42:30.

Po ilgosios pertraukos žaidimas puolime vyko apylygiai, tačiau uteniškių susikrauto pranašumo šeimininkėms sumažinti niekaip nepavyko – 52:38. Po penkių iš eilės pelnytų Ivetos Šalkauskės taškų, „Sūduvos“ atsilikimas sumažėjo iki vienženklio (43:52), o tuo nepatenkintas A. Vainauskas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje 10 taškų be atsako pelniusios marijampolietės atsilikimą sumažino iki 2 taškų – 53:55, tačiau kėlinį sėkmingai baigė Greta Šniokaitė ir padidino uteniškių persvarą – 57:54.

Lemiamą ketvirtį 4 taškais pradėjo Santa Okockytė ir rezultatas tapo lygus – 57:57, o Laimos Rickevičiūtės baudos metimas net išvedė „Sūduvą“ į priekį – 58:57. Tačiau 7 taškais atsakiusios uteniškės svarstykles vėl persvėrė į savo pusę – 64:58. Antroje kėlinio pusėje emocijos paėmė viršų ir jų nesuvaldžiusi „Utenos“ žaidėja Hollie Mershon buvo nubausta technine pražanga. Tuo pasinaudojusi „Sūduva“ ne tik pasivijo varžoves, bet ir persvėrė rezultatą – 67:66. Likus žaisti pusantros minutės, „Utena“ ir vėl susigrąžino pranašumą – 72:67. Per likusį laiką marijampolietėms varžovių pasivyti nepavyko, o „Utena“ 77:70 šventė antrą pergalę finalo serijoje.

„Sūduva“: Iveta Šalkauskė 26 (11/11 baudos, 7 atk. kam.), Santa Okockytė 12, Sandra Baliutavičiūtė 9, Ela Briedytė ir Laima Rickevičiūtė (8 atk. kam.) po 5 taškus.

„Utena“: Sandra Linkevičienė 20 (9 atk. kam., 11 rez. perdav.), Eglė Šulčiūtė 16 (9 atk. kam.), Hollie Mershon 15 (5 rez. perdav.) 15, Kristina Alminaitė 8 taškai.