Dalaso „Mavericks“ (37-28) išvykoje 127:92 (44:16, 18:26, 36:22, 29:28) pervažiavo Čikagos „Bulls“ (31-34).

L. Dončičius nugalėtojams surinko 27 taškus (3/8 dvit., 6/15 trit., 3/4 baud.), atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 12 kamuolių.

Įspūdingą seriją pratęsė „Mavericks“ aukštaūgis Danielis Gaffordas, pelnęs 20 taškų ir pataikęs visus devynis metimus iš žaidimo – dabar jis yra atlikęs net 28 tikslius metimus iš eilės ir nuo NBA rekordo jį skiria dar septyni. Pastarasis priklauso legendiniam Wiltui Chamberlainui ir buvo užfiksuotas dar 1967 metais.

„Mavericks“ varžovus į nokdauną pasiuntė jau pirmame kėlinyje, kurį laimėjo 28 taškų skirtumu – „Bulls“ neatsitiesė ir patyrė skaudžiausią sezono nesėkmę.

„Mavericks“: L. Dončičius 27 (14 rez. perd., 12 atk. kam.), D. Lively 22, D. Gaffordas 20, K. Irvingas 14.

„Bulls“: O. Bitimas 17, D. DeRozanas ir N. Vučevičius po 13, C. White’as 12.

Kitame susitikime Denverio „Nuggets“ (45-20) namie 125:119 (32:34, 19:34, 42:30, 32:21) palaužė Toronto „Raptors“ (23-42).

Be penkių krepšininkų į Denverį atvykusi „Raptors“ trečiame kėlinyje triuškino NBA čempionus 21 taško skirtumu, bet išsaugoti šio nesugebėjo.

Dar iki ketvirčio pabaigos „Nuggets“ sugebėjo atsilikimą nukirpti iki penkių, o į priekį šovė jau prasidėjus lemiamam kėliniui. 8 taškus be atsako pelnę šeimininkai ėmė pirmauti 112:107, o likus žaisti minutę Michaelis Porteris Jr. smeigė tritaškį, sugrąžino „Nuggets“ penkių taškų pranašumą ir užtikrino pergalę.

N. Jokičiaus sąskaitoje – 35 taškai (13/23 dvit., 1/3 trit., 6/6 baud.), 17 atkovotų kamuolių, 12 rezultatyvių perdavimų ir šeši perimti kamuoliai. Jamalas Murray pridėjo 26 taškus ir 12 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“: N. Jokičius 35 (17 atk. kam., 12 rez. perd.), J. Murray 26 (12 rez. perd.), M. Porteris ir A. Gordonas po 19.

„Raptors“: R. Barrettas 26 (9 rez. perd., 7 atk. kam.), K. Olynykas 24. G. Dickas 17, J. Porteris 14, B. Brownas 13, J. McDanielsas 12.