„Cavaliers“ dramatiškai apgynė namų sienas, laimėję 121:119 (23:24, 37:32, 23:26, 38:37).

Likus žaisti 2,6 sek. P. J. Washingtonas išvedė svečius į priekį, o šeimininkai nebeturėjo atsargoje minutės pertraukėlių.

Teko čia pat grąžinti kamuolį į žaidimą iš už galinės linijos, kurį pačiupęs M. Strusas metė iš savo aikštės pusės – ir pataikė aidint finalinei sirenai.

ESPN išmatavo, jog atstumas, skyręs M. Strusą nuo krepšio, buvo 59 pėdos arba 18 metrų. Per NBA istoriją tik sykį krito dar tolimesnis pergalingas metimas – 2021-aisiais sėkmė nusišypsojo Devonte' Grahamui, pykštelėjusiam iš 61 pėdos atstumo.

Rungtynių herojus iš viso sumetė 7 tritaškius ir surinko 21 tašką. Rezultatyvesnis nugalėtojų gretose buvo tik Donovanas Mitchellas (31 tšk.).

Tuo metu „Mavericks“ lyderis iš Slovėnijos Luka Dončičius sušveitė 45 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir išdalino 14 rezultatyvių perdavimų.

30 taškų pridėjo Kyrie Irvingas.

Kiti rezultatai:

Orlando „Magic“ – Bruklino „Nets“ 108:81 (33:25, 25:19, 30:15, 20:22)

Vašingtono „Wizards“ – „Golden State Warriors“ 112:123 (25:23, 33:37, 17:38, 37:25)

Atlantos „Hawks“ – Jutos „Jazz“ 124:97 (26:18, 29:26, 34:25, 35:28)

Bostono „Celtics“ – Filadelfijos „76ers“ 117:99 (30:30, 23:21, 33:24, 31:24)

Čikagos „Bulls“ – Detroito „Pistons“ 95:105 (29:22, 26:28, 22:29, 18:26)

Milvokio „Bucks“ – Šarlotės „Hornets“ 123:85 (32:16, 26:10, 38:23, 27:36)

Minesotos „Timberwolves“ – San Antonijaus „Spurs“ 114:105 (29:21, 29:22, 27:24, 29:38)

Oklahomos „Thunder“ – Hjustono „Rockets“ 112:95 (28:29, 32:21, 24:24, 28:21)

Portlando „Trail Blazers“ – Majamio „Heat“ 96:106 (28:15, 28:31, 20:34, 20:26)