Ji išvykoje 119:107 (37:24, 34:23, 30:30, 24:30) įveikė Bruklino „Nets“ (20-30).

L. Dončičius pelnė 35 taškus (9/16 dvit., 4/11 trit., 5/10 baud.) atkovojo 18 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. K. Irvingas pridėjo 36 taškus (9/14 dvit., 6/10 trit.) ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“ prasidėjus antrai mačo pusei triuškino varžovus 23 taškų skirtumu, bet „Nets“ ketvirtojo kėlinio viduryje priartėjo iki 101:107. Vis tik tada žodį tarė K. Irvingas, susmeigęs du tritaškius iš eilės ir numalšinęs varžovų viltis.

Prieš metus jis dar vilkėjo „Nets“ marškinėlius, bet buvo iškeistas į Dalasą. Vos gynėjui prisilietus prie kamuolio sirgaliai į tai reaguodavo švilpimu.

Šeimininkai varžovus vytis bandė ir trečiame kėlinyje, bet tada juos atšaldė du kosminiai L. Dončičiaus tolimi metimai.

„Nets“: M. Bridgesas 28 (5/11 trit.), R. O’Neale’as 18, C. Thomasas 16, J. Wilsonas 10.

„Mavericks“: K. Irvingas 36, L. Dončičius 35 (18 atk. kam., 9 rez. perd.), T. Hardaway 14, J. Greenas 12.