Ne pačias sėkmingiausias rungtynes sužaidė Donatas Motiejūnas, per 32 žaidimo minutes pelnęs 9 taškus (3/13 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/4 baudų metimų), atkovojęs 8 ir perėmęs 1 kamuolį. Per aikštėje praleistą laiką aukštaūgis po kartą blokavo varžovo metimą ir buvo blokuotas pats, 1 kartą prasižengė bei išprovokavo 4 pražangas. Jis surinko 9 naudingumo balus.

"Asseco Prokom" ekipai Przemyslawas Zamojskis pelnė 10 taškų.

"Anwil" gretose išsiskyrė 23 taškus ir 6 atkovotus kamuolius surinkęs Krzysztofas Szubarga. Jo sąskaitoje - 28 naudingumo balai. Įdomu tai, kad K.Szubarga dar praėjusį sezoną atstovavo "Asseco Prokom" ekipai.

Pergalės iškovoti nepavyko ir Giedrio Gusto atstovaujamai Zgoželeco "PGE Turow" (1-5) ekipai. Ji 83:87 (19:19 24:23 21:27 19:18) neprilygo Zeliona Guros "Zastal" (4-2) komandai.

Giedrius Gustas aikštėje praleido 16 minučių ir per jas pelnė 9 taškus (0/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 6/8 baudų metimų), kartą suklydo, prasižengė 2 kartus bei išprovokavo 4 pražangas.

Rezultatyviausiai "PGE Turow" gretose rungtyniavo australas Danielis Kickertas - jis pelnė 21 tašką.

Walteris Hodge'as "Zastal" ekipai pelnė 33 taškus.

Dviejų "lietuviškų" ekipų dvikovą laimėjo Sopoto "Trefl" (4-2) krepšininkai su Sauliumi Kuzminsku priešakyje, 79:76 (24:19 22:23 19:15 14:19) palaužę Dainiaus Adomaičio ir Mariaus Linarto treniruojamą Slupsko "Energa Czarni" (2-4) ekipą, kuriai taip pat atstovauja ir Mantas Česnauskis.

S.Kuzminsko rungtyniavo labiau ne "Trefl" ekipos, o varžovų naudai - jis per 9 minutes nesugebėjo pelnyti taškų (0/1 dvitaškio), kartą suklydo, prasižengė 4 kartus ir surinko -6 naudingumo balus.

"Energa Czarni" ekipoje išsiskyrė M.Česnauskis, kuris pelnė 12 taškų (3/5 dvitaškių, 2/3 tritaškių). Gynėjas per 23 žaidimo minutes taip pat atkovojo 4, perėmė 2 ir prarado 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė bei išprovokavo 2 pražangas. Lietuvis buvo naudingiausias nugalėtojų gretose.

Jam puikiai talkino Stanley'us Burrellas, pelnęs 17 taškų.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Filipas Dylewiczius - jo sąskaitoje 25 taškai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.