G. Biruta ant parketo praleido 23 minutes, per kurias surinko 7 taškus (2/2 dvitaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo penkioliktasis šių metų naujokų biržos šaukimas Kelly Oubre, pelnęs 30 taškų.

Tuo metu Niujorko „Knicks“ (4-1) iškovojo pergalę ir vėl leido trumpai pasireikšti pirmose trejose Vasaros lygos rungtynėse nuo suolelio nepakilusiam Ovidijui Galdikui.

Niujorko klubas 83:76 (22:18, 12:18, 28:17, 21:23) pranoko Milvokio „Bucks“ (1-4) ekipą.

O. Galdikas rungtyniavo 3 minutes, per kurias prametė du dvitaškius, atkovojo kamuolį, blokavo varžovo metimą ir kartą pažeidė taisykles.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)