Dėl 5-os vietos:

Prancūzija – Serbija ir Juodkalnija 72:99 (23:21, 13:32, 15:27, 21:19).

Per rungtynes dėl penktosios vietos serbai visą dėl dviejų pralaimėjimų sukauptą pyktį išliejo ant prancūzų. Pastarieji Serbijai ir Juodkalnijai priešinosi tik vieną kėlinį. Antrąjį ir trečiąjį ketvirčius laimėję 31 taško skirtumu serbai stengėsi įrodyti, kad dvi pirmosios nesėkmės Turkijoje tebuvo atsitiktinumas.

Prancūzijai: Mickaelis Pietrusas - 18, Tony Parkeris - 12, Borisas Diaw - 10, Mickaelis Gelabale - 8, Vincentas Masingue - 7, Damautou Diarra - 6, Florentas Pietrusas - 5, Antoine'as Rigaudeau - 4, Jerome'as Schmittas - 1, Fredericas Fauthoux - 1, (Sacha Giffa).

Serbijai ir Juodkalnijai: Dejanas Milojevičius - 21, Milanas Gurovičius - 18, Nenadas Krstičius - 16, Vule Avdalovičius - 10, Igoris Rakočevičius - 9, Darko Miličičius - 8, Aleksandras Pavlovičius - 7, Marko Jaričius - 6, Dejanas Bodiroga - 4, (Bojanas Popovičius).

Pusfinaliai:

Rusija – Italija 70:73 (16:15, 18:21, 20:20, 16:17).

Susitikimas ypač atkakliai vyko nuo pirmos iki paskutinės mačo minutės, o nė vienai ekipai nebuvo pavykę įgyti dviženklio pranašumo. Rungtynių pabaigoje rezultatui esant 72:70 penktąjį kartą prasižengė Rusijos rinktinės naturalizuotas amerikietis Johnas Robertas Holdenas, o vieną baudos metimą iš dviejų realizavę italai laimėjo susitikimą ir iškopė į finalą.

Rusijai: Andrejus Kirilenka - 15, Johnas Robertas Holdenas - 15, Sergejus Monia - 14, Viktoras Chriapa - 9, Aleksejus Savrasenka - 8, Fiodoras Licholitovas - 2, Vitalijus Fridzonas - 2, Zacharas Pašutinas - 2, Piotras Samoilenka - 2, Nikita Morgunovas - 1.

Italijai: Dante Calabria - 18, Gianluca Basile - 16, Gianmarco Pozzecco - 10, Giacomo Galanda - 6, Matteo Soragna - 6, Angelo Gigli - 5, Denisas Marconato - 4, Stefano Mancinelli - 4, Massimo Bulleri - 2, Roberto Chiacigas - 2, (Alexas Righettis).

Slovėnija – Turkija 67:79 (15:26, 25:17, 17:16, 10:20).

Permainingai vykusios rungtynės baigėsi turnyro šeimininkų Turkijos krepšininkų pergale. Nors mačo pradžioje turkai niekaip negalėjo pavyti nutolusių slovėnų (12:4, 19:8, 22:14), tą padaryti jiems pavyko antrajame kėlinuke (40:38).

Po pertraukos aikštelėje vyko atkakli kova, o spurtuoti aikštelės šeimininkams pavyko tik ketvirtojo ketvirčio pradžioje. Septynių (64:57) taškų pranašumą įgiję turkai neleido varžovams atsikvėpti ir didino skirtumą tol, kol jis pasiekė 16 (77:61) taškų.

Slovėnijai: Radoslavas Nesterovičius - 14, Erazemas Lorbekas - 13, Beno Udrihas - 10, Bostjanas Nachbaras - 7, Jaka Lakovičius - 6, Marko Miličius - 6, Marko Maravičius - 3, Urošas Slokaras - 3, Primožas Brežecas - 3, Goranas Jurakas - 2.

Turkijai: Hidayetas Turkoglu - 20, Ibrahimas Kutluay'us - 15, Mehmetas Okuras - 14, Serkanas Erdoganas - 9, Keremas Gonlumas - 6, Ermalas Kurtoglu - 5, Enderas Arslanas - 4, Mirsadas Turkčanas - 4, Kaya Pekeris - 2, (Cenkas Akyolas, Keremas Tunčeri).

Šeštadienį dėl trečiosios vietos susitiks Slovėnijos ir Rusijos rinktinės, o dėl „Efes Pilsen“ pasaulio taurės kovos turnyro šeimininkai Turkijos krepšininkai ir Italijos reprezentacinė komanda.