Pergalingose rungtynėse Donatas Zavackas per 34 minutes pelnė 9 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, tiek pat kartų išprovokavo varžovų pražangas ir 2 kartus ranką kėlė į viršų pats.

„Vanoli“ ekipa pasirodymą šio sezono Italijos čempionate jau baigė - finišavo keturiolikta.

Kitose rungtynėse Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (15/15) ekipa, kurios garbę gina Rimantas Kaukėnas, reguliarų sezoną baigė nesėkme. Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose 74:82 (13:22, 26:21, 24:21, 11:18) nusileido Avelino „Sidigas“ (12/18) komandai.

R. Kaukėnas ant parketo praleido 23 minutes, įmetė 9 taškus (2/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, „gavo“ bloką, 2 kartus suklydo, išprovokavo varžovo pražangą ir 3 kartus pats pažeidė taisykles.

Šis pralaimėjimas „Grissin Bon“ ekipai nesutrukdė žengti į Italijos lygos atkrintamas varžybas. Emilijos Redžo klubas liko septintas ir ketvirtfinalyje ginklus surems su Sienos „Montepaschi“ komanda.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.