Ketvirto kėlinio pradžioje po apsauginę veido kaukę dėvinčio Derricko Rose'o dvitaškio šeimininkai atitrūko 10 taškų skirtumu – 87:77, tačiau Kevino Duranto vedama „Thunder“ komanda per kelias minutes sugebėjo panaikinti visą savo deficitą ir grįžti į kovą dėl pergalės – 92:92 (likus žaisti 4 min.).

Tuomet vėl atėjo D. Rose'o eilė: gynėjas vienas pats pelnė 10 taškų iš eilės ir sukrovė „Buliams“ lemiamą persvarą – 102:96 (likus 1 min.). Per likusį laiką dvitaškiais dar apsikeitė Pau Gasolis ir K. Durantas, bet mačo nugalėtojas jau buvo aiškus.

„Bulls“: Derrickas Rose'as 29 (12/24 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 5/6 baudos, 7 rez. perd.), Jimmy Butleris 26 (4/15 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 6/6 baudos), Pau Gasolis 11 taškų (10 atk. kam.).

„Thunder“: Kevinas Durantas 33 (10/23 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 4/5 baudos), Russellas Westbrookas 20 (10 rez. perd., 8 atk. kam.), Serge'as Ibaka 17, Enesas Kanteris 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)