„Vytis“ nuo pirmų mačo minučių ėmė demonstruoti pagirtiną gynybą ir prabėgus 4 minutėms pirmavo 9:3. Dovydas Redikas buvo tas žmogus, kuris nuolat imdavosi iniciatyvos, tad „Vyčio“ pranašumas išaugo iki dviženklio – 32:21.

Raseinių klubas bandė po truputį mažinti deficitą, bet tai daryti sekėsi sunkiai ir po trijų kėlinių „Vytis“ pirmavo 60:45. Šakių klubas užtikrintai judėjo pergalės link (69:50), pranašumo nešvaistė ir pergalę šventė rezultatu 85:63.

„Vytis“: D. Redikas 23 (7 išprov. pražang.), K. Brusokas 15, D. Domarkas 14, M. Užupis 8 (9 atk. kam.), A. Birgelis ir S. Raupys po 6 taškus.

„Rasai“: A. Jankaitis 27 (5 atk. kam.), G. Motonas 10, D. Gricius 9, V. Savostjanovas 5 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)