Sopoto krepšininkai namuose 87:83 (29:19, 19:19, 18:17, 21:28) įveikė trečią nesėkmę iš eilės patyrusę autsaiderį Košalino AZS ekipą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 4 taškus, sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 13 su puse aikštelėje praleistos minutės (13:41) Š. Vasiliauskas pataikė 2 tritaškius iš 3 bei prametė abu baudų metimus.

14 taškų į svečių krepšį įmetė Lance'as Jeteras, po 11 - Pawelas Leonczykas, Marcinas Stefanskis ir Adamas Waczynskis.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Raymondas Sykesas (20 tšk.), Odedas Brandweinas, Sekas Henry ir LaceDarius Dunnas (po 15 tšk.).

Lenkijos krepšinio pirmenybėse pirmauja po tris pergales iškovoję klubai - Radomo „Rosa“ ir Vloclaveko „Anwil“ su Deividu Dulkiu.

Trečią nesėkmę iš eilės patyrė bei į devintą poziciją smuktelėjo Mindaugo Budzinausko treniruojama Gdansko Starogardo „Polpharma“ komanda su Ovidijumi Varanausku ir Linu Lekavičiumi, išvykoje 74:88 (21:13, 11:31, 31:26, 11:18) nusileidusi ketvirtoje vietoje esantiems Vroclavo „Šląsk“ (2 pergalės ir 1 pralaimėjimas) krepšininkams.

31 su puse minutės (31:26) žaidęs Linas Lekavičius svečiams pelnė 6 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 2/8, baudos 2/2) taškus, atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir triskart prasižengė, o Kiek daugiau nei 8 minutes (8:17) rungtyniavęs Ovidijus Varanauskas į šeimininkų krepšį įmetė 2 (dvitaškiai 1/4) taškus, sugriebė 2 kamuolius bei kartą suklydo.