Slovėno atstovaujama Dalaso „Mavericks“ (33-23) namie 123:113 (32:33, 28:30, 36:28, 27:22) įveikė Finikso „Suns“ (33-23). Tai – septinta iš eilės „Mavs“ pergalė.

L. Dončičius nugalėtojams pelnė 41 tašką (8/16 dvit., 6/11 trit., 7/7 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius. Kyrie Irvingas pridėjo 29 taškus (6/10 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.).

Antrojo kėlinio viduryje „Suns“ pirmavo 54:43, bet tada sugėrė galingą „Mavericks“ spurtą. Šeimininkai antrąją mačo pusę pradėjo 16:0, atkarpą tarp kėlinių laimėjo 33:9 ir patys atitrūko – 76:63.

Ketvirtame kėlinyje „Suns“ kelis kartus sumažino atsilikimą iki vienženklio, bet sėkmingi L. Dončičiaus ir K. Irvingo epizodai įtvirtino „Mavericks“ pergalę.

„Mavericks“: L. Dončičius 41, K. Irvingas 29, P.J. Washingtonas ir T. Hardaway Jr. po 12.

„Suns“: D. Bookeris 35, K. Durantas 23, E. Gordonas 16, J. Okogie 11, R. O’Neale’as ir G. Allenas po 10.

Kitame susitikime San Fransisko „Golden State Warriors“ (28-26) namie 128:110 (31:28, 36:28, 31:26, 30:28) nugalėjo be LeBrono Jameso žaidusią Los Andželo „Lakers“ (30-27).

S. Curry prie pergalės prisidėjo 32 taškais (6/11 dvit., 6/13 trit., 2/2 baud.) ir išdalino 8 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ komandoje išsiskyrė Anthony Davisas, pelnęs 27 taškus, atkovojęs 15 kamuolių ir blokavęs tris metimus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Lakers“ pirmavo 35:31, bet netrukus „Warriors“ persvėrė rezultatą ir daugiau šiame mače neatsiliko. Šeimininkai ketvirtį uždarė spurtu 17:5 ir susikrovė dviženklį skirtumą 67:56, kurį išlaikė iki pat mačo pabaigos.

„Warriors“: S. Curry 32 (8 rez. perd.), A. Wigginsas 20, T. Jacksonas-Davisas 17, J. Kuminga 12, B. Podziemskis 10.

„Lakers“: A. Davisas 27 (15 atk. kam.), D. Russellas 18 (9 rez. perd.), A. Reavesas 16, T. Prince’as 12.