Dabar serija persikels į Krasnodarą. Birželio 6-ą dieną bus žaidžiamos serijos pirmos, o galbūt ir paskutinės rungtynės „Lokomotiv-Kuban“ ekipos gerbėjų akivaizdoje.

Mantas Kalnietis per 26 minutes surinko 3 taškus (dvitaškiai 0/3, tritaškiai 1/3), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei kartą perėmė kamuolį.

Simas Jasaitis aikštelėje praleido 21 minutę per kurią įmetė 2 taškus (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 0/1), po krepšiu sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir peršmė kamuolį iš varžovų.

Nugalėtojams daugiausiai taškų - 13 - pelnė Sonny Weemsas, Nenadas Krstičius įmetė 12, Viktoras Chriapa - 9, o Vladimiras Micovas - 8 taškus.

Svečiams iš Krasnodaro Derrickas Brownas surinko 12 taškų, Andrejus Zubkovas - 9, Valerijus Lichodėjus - 8.

Pirmą susitikimą svečiuose Krasnodaro ekipa pralaimėjo 65:72 (14:21, 19:18, 19:17, 13:16).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.