„Anadolu Efes“ sėkmingai sužaidė antrą ketvirtį ir prieš pertrauką susikrovė 8 taškų persvarą (46:38). Visgi šeimininkai nepasidavė – trečią ketvirtį laimėję 25:19 jie sumažino atsilikimą iki 2 taškų (63:65).

Lemiamame ketvirtyje reikalus tvarkyti ėmėsi „Crvena Zvezda“ komanda. Belgrado krepšininkai paskutines 10 minučių sužaidė tiesiog nuostabiai ir, kėlinį laimėję 28:17, iškovojo pergalę (91:82).

Pirmoje šių komandų akistatoje pergalę šventė „Anadolu Efes“ – tada turkus išgelbėjo paskutinėmis sekundėmis įmestas Dario Šaričiaus dvitaškis.

Kitose rungtynėse „Crvena Zvezda“ namie susigrums su kita Stambulo komanda – „Feberbahce“. Tuo metu „Anadolu Efes“ išvykoje susikaus su Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa.

„Crvena Zvezda“: Quincy Milleris 15, Maikas Zirbesas (9 atk. kam., 23 naud. bal.) ir Marko Guduričius po 14, Vasilije Mičičius 13, Branko Lažičius 10, Nemanja Dangubičius 7.

„Anadolu Efes“: Dario Šaričius 19 (8 atk. kam., 27 naud. bal.), Cedi Osmanas 18, Jonas Diebleris 16, Bryantas Dunstonas 11, Dogusas Balbay 7.