B grupės mače panevėžiečiai išvykoje 77:88 (15:21, 16:17, 29:29, 17:21) nusileido čempionės titulą ginančiai Las Palmo „Gran Canaria“ (5-0) komandai.

Tai buvo antrasis N. Čanako mačas po sugrįžimo į „7bet-Lietkabelį“ – sekmadienį nusileista Kauno „Žalgiriui“.

Nors ir nė karto nepirmavo, panevėžiečiai visą laiką išliko netoli turnyro čempionų. Prasidėjus antram kėliniui komandas teskyrė du taškai (22:24), bet šeimininkai laimėjo atkarpą 9:0 ir pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą.

N. Čanako auklėtiniai jį sumažino ir trečio kėlinio pradžioje priartėjo (40:44), bet varžovai vėl spurtavo ir susigrąžino tvirtesnį pranašumą (55:42).

Galutiniu niuksu tapo dar viena „sausa“ varžovų atkarpa paskutiniame ketvirtyje – 0:11 smūgį sugėrę panevėžiečiai paleido varžovus į priekį 64:83 ir turėjo pripažinti jų pranašumą.

Panevėžio ekipai geriausias sezono rungtynes sužaidęs Martynas Varnas pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 1/1 trit., 8/10 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius. Tiek pat taškų pridėjo ir Paulius Valinskas.

Kitas rungtynes Europos taurėje „7bet-Lietkabelis“ žais namie, kai lapkričio 7 d. priims Breso Burgo JL ekipą.

„7bet-Lietkabelis“: Martynas Varnas ir Paulius Valinskas po 17, Gediminas Orelikas 11 (7 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas ir Nikola Popovičius po 8, Deividas Sirvydis 6.

„Gran Canaria“: Miquelis Salvo 15, Nicolas Brussino ir Ethanas Happas po 13, Johnas Shurna 11.