Bostono ekipa išvykoje 117:107 (31:26, 31:24, 25:28, 30:29) palaužė Finikso „Suns“ (37-27).

„Celtics“ šį sezoną dar nėra pralaimėję triskart iš eilės, o nutrūkti šiai serijai nesutrukdė ir tai, kad mačą praleido vienas iš lyderių latvis Kristapas Porzingis.

„Suns“ komandai nepadėjo Devinas Bookeris, tad visą naštą puolime prisiėmė K. Durantas, pelnęs beveik pusę visų taškų – puolėjas jų sukratė 45 (14/19 dvit., 4/7 trit., 5/7 baud.). Jis taip pat sugriebė 10 kamuolių ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

Svečiai iš Bostono įpusėjus mačui turėjo 12 taškų pranašumą, o antroje šio dalyje nė karto nebuvo besivejančių vaidmenyje, nors „Suns“ visada buvo šalia.

Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes Alas Horfordas pataikė iš toli, nutolino „Celtics“ iki 110:102 ir šeimininkams mačo perlaužti nebepavyko.

„Suns“: K. Durantas 45, B. Bealas 25, B. Bolas 13, J. Nurkičius 11 (11 atk. kam.).

„Celtcis“: J. Tatumas 29 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), J. Brownas 27, J. Holiday 15, L. Kornetas 14.

Triuškinančią pergalę įsirašė titulą ginanti Denverio „Nuggets“ (44:20) namuose 142:121 (38:22, 40:22, 24:44, 40:33) įveikusi Jutos „Jazz“.

Po dviejų kėlinių komandas skyrė net 34 taškų skirtumas. „Jazz“ trečiąjį ketvirtį laimėjo 44:24 ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 14, taičau įnešti daugiau intrigos nesugebėjo.

Jutos komanda vertėsi be suomio Lauri Markkaneno.

„Nuggets“: J. Murray 37, N. Jokičius 26, M. Porteris Jr. 19, C. Braunas ir K. Caldwellas-Pope’as po 13, P. Watsonas 12.

„Jazz“: K. George’as 29, J. Clarksonas 22, J. Collinsas 19, C. Sextonas 17, B. Sensabaughas 16.