Zoninė Rygos TTT gynybos sistema privertė Mantą Šernių prašyti minutės pertraukėlės, sužaidus vos 2 minutes. Po jos "VIČI-Aisčių" puolimas, kurio smaigalyje puikiai žaidė Lina Pikčiutė, problemų prie Latvijos komandos krepšio nebeturėjo. Po dviejų taiklių vidurio puolėjos metimų kėlinuko viduryje kaunietės pirmavo 13 taškų pranašumu - 16:3.

Pirmojo ketvirčio pabaigoje iki 8 taškų sumažėjusią persvarą "VIČI-Aistės" antrajame kėlinuke atstatė per porą minučių. Mildai Sauliūtei užbaigus ataką iš po krepšio, kaunietės pirmavo - 25:11. Įpusėjus kėlinukui, Vita Kuktienė ir Courtnay Pilypaitis pataikė du tolimus metimus iš eilės, dvitaškį pridėjo Vaida Sipavičiūtė, o Kauno komanda spurtavo - 35:15.

Po didžiosios pertraukos "VIČI-Aisčių" persvara trečiojo kėlinuko ketvirtą minutę išaugo iki 23 taškų - 55:32. TTT krepšininkės gynyboje ėmė naudoti zoninę gynybos sistemą, privertė kaunietes keletą kartų suklysti ir pelnė 7 "sausus" taškus. Po minutės pertraukėlės aikštelės šeimininkių pranašumas vėl perkopė 20 taškų ribą, tačiau dar labiau padidinti atotrūkį kaunietėms trukdė prarasti kamuoliai.

Per paskutines 10 minučių "VIČI-Aistės" dar pagerino gynybą, skirtumas ėmė sparčiai augti. Kėlinuko viduryje Aija Putnina baudų metimais padidino komandos persvarą iki 33 taškų - 79:46. Iki 8-osios kėlinuko minutės TTT komandai pavyko įmesti vos 5 taškus. Rungtynes taikliu metimu užbaigė Mantė Kvederavičiūtė.

"VIČI-Aistėms" C. Pilypaitis pelnė 16 (8 rez. perdavimai), L. Pikčiutė ir V. Kuktienė - po 15 taškų.

TTT komandai L. Sukursa ir I. Krastina įmetė po 14 taškų.